Správy z vášho kraja:
28. 09. 2018 13:00 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Nedeľné Na telo s Michalom Kovačičom bude mimoriadne nepolitické

Témou bude aktuálny vývoj vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Na Telo s Michalom Kovačičom
Na Telo s Michalom Kovačičom Foto: TV Markíza

Vo štvrtok prebehla policajná razia, na ktorú spoločnosť čakala sedem mesiacov. Vyšetrovatelia totiž zadržali podozrivých, ktorí môžu stáť za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Po zadrží sa okamžite začali množiť otázky. Prečo boli možní vrahovia na Slovensku aj viac ako pol roka po vražde? Ak má polícia vrahov, spoznáme čoskoro aj objednávateľa? Aké tresty hrozia jednotlivým páchateľom?

Aj na ne sa bude snažiť dostať odpoveď v relácii Na Telo Michal Kovačič spolu so svojimi hosťami. Do štúdia si pozval dlhoročnú prokurátorku Generálnej prokuratúry SR a v súčasnosti advokátku Evu Mišíkovú a právneho zástupcu rodiny zavraždeného Jána Kuciaka Daniela Lipšica.

 

Do relácie sa môžete zapojiť aj vy, diváci, a tentoraz oveľa jednoduchšie ako v minulosti. Prostredníctvom facebookovej stránky Na Telo budete môcť hlasovať na otázku, či dôverujete policajnému tímu, ktorý vyšetruje vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej?

Okrem otázky tam nájdete aj množstvo iných zaujímavých informácií, vrátane fotiek zo zákulisia. Minulú reláciu, v ktorej boli hostia Veronika Remišová a Béla Bugár, si môžete pozrieť v našom videoarchíve.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?