12. 03. 2016 19:00 | BRATISLAVA/TV Markíza

V Bratislave opäť útočí fekalista! Pohyboval sa na týchto miestach

Vyše mesiaca bolo ticho. K januárovým útokom sa teraz pridal ďalší.

HOVNOMANweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
HOVNOMANweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg Foto: TV Markíza
Zatiaľ posledný útok sa stal len pred dvoma dňami na križovatke ulíc Vajnorská a Tomášikova. Podľa našich informácií muž pribehol k žene a potrel ju výkalmi. Stať sa to malo okolo 20.00 h. Muž vraj nič nepovedal, ženu neoslovil a po napadnutí ušiel.

Poďme ale pekne poporiadku. Zistili sme, že muž napadol ženu prvý raz 26. januára. Omočil jej nohu na zastávke MHD. No najmasívnejší útok nasledoval ó tri dni potom. Za jedinú noc bol schopný napadnúť šesť žien. Za svojimi obeťami prešiel niekoľko kilometrov. Niektoré omočil, iné natrel výkalmi.

Policajti zatiaľ netušia, s kým majú dočinenia. Majú popis muža a fotografie z Ružinova. Všetkými útokmi sa podľa hovorkyne intenzívne zaoberajú, ale konkrétnejší byť nemôžu.

Muž, ktorý môže podľa polície za minuloročné útoky, je pritom za mrežami. Martin Macko má mať na svedomí sedem žien. Štyri ho identifikovali. Z prokuratúry nám potvrdili, že ho niekoľkokrát vypočúvali. Priznal sa iba raz. S najnovším útočníkom má, zdá sa, veľa spoločného. K ženám podľa popisu pristupovali pod rúškom tmy, odzadu a používali výkaly.

Policajti vyzývajú všetky ženy, aby ich okamžite kontaktovali políciu na čísle 158, v prípade, že niečo podobné zažijú, aby mohli pátrať po horúcej stope.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?