24. 03. 2016 12:05 , článok bol aktualizovaný 24. 03. 2016 12:28 | BRATISLAVA/TASR

Chytili údajného fekálneho fantóma. Vieme, s ktorou herečkou tvoril pár

Obete mal potierať fekáliami a oblievať ich močom. Pohyboval sa aj v celebritných kruhoch.

hovnik.jpg
hovnik.jpg

Fekálny fantóm je už v rukách polície! Štyridsaťdvaročný tréner z Bratislavy má mať na svedomí minimálne štyri obete. Muži zákona ho zadržali priamo v jeho byte. Už niekoľko hodín ho vypočúvajú.

Fitnes tréner, ktorý sa pohyboval v celebritných kruhoch. Dušan roky trénoval ženy a radil im ako sa stravovať. Jeho identitu policajti odhalili vďaka kamerovým záznamom po nedeľňajších útokoch. Na výsluch ho odviedli priamo z bytu.

Susedia, s ktorými sme sa rozprávali nám potvrdili, že Dušan tu býva približne päť rokov a nikdy s ním žiadny konflikt nemali.

"Je to inak pekný vzhľadný fešný človek aj on dobré takto srdce má, tam dole bol neporiadok tak to ešte aj vymaľoval. Ja som sa ho pýtala, či je zamestnaný a on že ja mám fitnesko. Už posledný rok alebo dva tu žiadna žena nebola," povedala suseda podozrivého.

Policajti strážia jeho byt. No stoja aj pred zavretým fitnescentrom. Figuruje v ňom ako zodpovedný vedúci. A práve tam sme stretli jeho bývalú kolegyňu.

"To som v šoku teda... nechápem to. Bol v pohode kolega nemôžem na neho nič povedať, že by bol komplikovaný alebo robil nejaké problémy alebo agresívny, nič," hovorí bývalá kolegyňa.

Faktom ale je, že policajti ho podozrievajú z viacerých útokov na ženy. Podľa nich lial na nich moč a potieral ich fekáliami. Obetí je 13.

"V súčasnej dobe s podozrivým mužom vykonávajú všetky potrebné procesné úkony, rozsah ktorých však nie je možné s prihliadnutím na zachovanie objektívnosti vyšetrovania poskytnúť," povedal policajný hovorca Michal Szeiff.

V minulosti niekoľko rokov tvoril pár so známou herečkou a speváčkou Katarínou Hasprovou. Povedala nám, že roky nie sú v kontakte a nebude sa k tomu vyjadrovať.

"To bol vzťah, nebol to románik, to malo trvanie dva tri roky, bolo to také talianske troška, že sa schádzali, rozchádzali," opísala kamarátka podozrivého.

Táto žena pozná Dušana roky. Tvrdí, že okrem vzťahu s herečkou mal problém nájsť si nejakú partnerku.

"Jemu sa ženy páčili, ale asi mal on nejaký problém, že si nevedel ten vzťah dlhodobo udržať," hovorí.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?