Správy z vášho kraja:
08. 08. 2016 06:00 | LEVICE/TV Markíza

Zničil auto kvôli žiarlivosti, keď videl svoju bývalú s novým mužom

Žiarlivosť je komplikovaná emócia a vo vzťahoch dokáže narobiť veľa zla.

Dôsledky žiarlivosti
Dôsledky žiarlivosti

Žiarlivosť ničí manželstvá aj milenecké vzťahy. Jej obeťou sa pravdepodobne stal aj mladý muž z južného Slovenska. Doplatilo na to najmä jeho auto.

Pavol s priateľkou sa v noci vrátili z koncertu. Auto zaparkovali pred činžiakom. O chvíľu už počuli hluk. Z balkóna videli údajne bývalého priateľa mladej ženy, ako si vybíja zlosť na aute.

„Mužovo vyčíňanie videli najmenej traja svedkovia. On ušiel. Už v minulosti policajti voči nemu začali stíhanie za nebezpečné prenasledovanie bývalej priateľky," vysvetľuje majiteľ auta Pavol Kováčik.

Žiarlivosť je komplikovaná emócia a vo vzťahoch dokáže narobiť veľa zla. Psychológa sme sa pýtali, či sa s ňou dá vôbec nejako poradiť.

„No keď už so žiarlivcom žijeme, psychológ je presvedčený, že každá debata s ním na túto tému zbytočná," hovorí psychológ Peter Molnár.

Úspešnosť vyliečenia sa zo žiarlivosti minimálna. Aj keď metódy ako ju liečiť existujú. Pavol podal na výtržníka trestné oznámenie a policajti to riešia ako poškodzovanie cudzej veci. Muž, ktorého z výčinu podozrievajú, to v telefóne poprel a tvrdí, že v tom čase ani nebol doma. Pavol pracuje v Rakúsku a auto chce dať do servisu tam.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?