18. 12. 2016 10:51 , článok bol aktualizovaný 18. 12. 2016 15:29 | NOVÁ BAŇA/TV Markíza

Známy slovenský dídžej EKG leží v nemocnici po brutálnej nehode na R1

Nehodu spôsobil muž, ktorý z neznámych príčin išiel v protismere.

Dídžej EKG sedel v tomto aute.
Dídžej EKG sedel v tomto aute. Foto: TV Markíza/Facebook
Nehoda na R1.
Nehoda na R1.
Nehoda na R1.

Tragická nehoda sa odohrala včera večer na rýchlostnej ceste R1 v smere z Nitry, neďaleko Novej Bane. Približne o 22:00 sa tu zrazili luxusné autá značiek AUDI a BMW. 53-ročný vodič na AUDI z nezistených príčin išiel na rýchlostnej ceste v protismere. Účastníkom nehody bol aj jeden z najznámejších slovenských dídžejov. Utrpel veľmi ťažké zranenia. Prvé informácie hovorili o tom, že leží v umelom spánku, tie sa však našťastie nepotvrdili.

Nehoda na R1.
Nehoda na R1. Foto: TV Markíza
 

Brutálny náraz nemal šancu prežiť vodič AUDI, podľa našich informácií sa zle zaradil do pripájacieho diaľničného pruhu pri Žarnovici a v protismere šiel až po Novú Baňu, to znamená približne 14 km.

Polícia teraz bude skúmať, ako je možné, že k udalosti došlo a pitva musí odpovedať na to, či bol muž pod vplyvom alkoholu. 33-ročný vodič BMW mal viac šťastia a silný náraz prežil, aj keď s ťažkými zraneniami. Ťažko ranené sú aj jeho spolujazdkyne vo veku 24 a 27 rokov.

Nehoda na R1.
Nehoda na R1. Foto: TV Markíza
 

Podľa informácií TV Markíza bol nevinnou obeťou sediacou v BMW známy slovenský dídžej EKG, ktorý smeroval do Banskej Bystrice do podniku Ministry of Fun, kde mal hrať. Po nehode ležal v banskobystrickej nemocnici. Čakať ho mali najmenej tri operácie. Podľa statusu, ktorý sa objavil na jeho FB stránke ho napriek siedmim zlomeninám neopúšťa dobrá nálada, na pódiu ho však jeho fanúšikovia dlhší čas neuvidia. Autorom statusu nie je pochopiteľne samotný DJ, ale jeho kamarát. Neskôr sa objavila informácia, že bol prevezený do nemocnice v Nitre. Podvečer sa už objavila aj jeho prvá fotografia po nehode, na ktorej sa usmieval z nemocničného lôžka.

Celkovú škodu vyčíslili až na 75-tisíc eur a včera od 22:00 do 2:30 ráno, bol cestný úsek uzavretý a polícia presmerovala dopravu na starú cestu.

Polícia nehodu stále vyšetruje a čaká sa na oficiálne vyjadrenie. Zásadné odpovede pravdepodobne dá až pitva zabitého vodiča.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?