19. 03 2017 14:07 | BRATISLAVA/mm

Spoveď Oskara Fegyveresa: Michal Kováč ml. kričal o pomoc

Korunný svedok popísal celý únos prezidentovho syna a vyjadril sa aj k Róbertovi Remiášovi.

Oskar Fegyveres
Oskar Fegyveres Foto: TV Markíza

V mimoriadnej relácii TV Markíza o Mečiarových amnestiách vystúpil aj korunný svedok v únose Michala Kováča ml. Oskar Fegyveres. Potvrdil, že za únosom bola Slovenská informačná služba riadená Ivanom Lexom.

„Únos prebiehal celkom rýchlo a vyzeralo to skôr ako policajná akcia. My sme čakali na pokyn, aby sme zatarasili cestu, v prípade, keď sa Kováč ml. pohne z domu," povedal Fegyveres. Zároveň povedal, že vtedy ešte nevedel, že pôjde o únos.

„Zablokovali sme cestu. Kováčovi zároveň zablokovali cestu dve autá. Vyskákali z neho ľudia a kričali, že ide o policajnú akciu, a aby vystúpil. On odmietol, tak ho nasilu vytiahli a dali do druhého auta," pokračoval Fegyveres. Doplnil, že išlo násilné konanie a Michal Kováč ml. kričal o pomoc.

Viac o únose, ale aj o Róbertovi Remiášovi sa dozviete z priloženého videa.

 

-1 komentárov
Peter Koch
2017-03-19T22:28:34

Touto reláciou ma Markíza dosť sklamala, čo tam preboha robil Markovič a Weiter, tam mali rozprávať právnici a politológovia - nie títo hochštapleri. Cením si snahu Markízy, ale viac sa mali odborníci vysvetľovať návrh koalície a opozície, ich rozdiely a dopad na reálne vyšetrovanie, aby sa aj obyčajní ľudia v tom vyznali

ASSASSIN
2017-03-19T15:03:31

Ved on rozpraval len to co mal nadiktovane !!! Keby sa ho opytali ake je vonku pocasie tak odpovie ze : on len sledoval !!!


VIAC Z Domáce

Už ste čítali?