20. 04. 2017 19:05 | PREŠOV/TV Markíza

Ukončili vyšetrovanie brutálnej vraždy. Stredoškolák sa stretol s obeťou pre sex

Mladík sa s mužom dohodol cez sociálne siete

Mladík sa priznal.
Mladík sa priznal. Foto: TV Markíza

Vyšetrovanie brutálnej vraždy policajt ukončili. Obvinili len 17-ročného mladíka. Stredoškolák sa údajne so starším mužom stretol za účelom sexu a ich nočná schôdzka mala tragický záver.

V októbri skoro ráno vtrhli kukláči do domu, kde mladík býval s mamou, súrodencami a starými rodičmi. Vtedy 16-ročného Petra odviedli v putách. Obvinili ho zo zločinu vraždy. Mladík sa krátko po zadržaní ku skutku priznal. Dobodané a zohavené telo 43-ročného Rasťa našli za obcou Župčany.

Peter sa s mužom dohodol cez sociálne siete na stretnutí za účelom sexu. V aute medzi nimi vznikol konflikt, ktorý sa skončil surovou vraždou.

 

Vyšetrovanie zločinu ukončili. Mladíka vo štvrtok po pol roku za mrežami doviedli v putách pred sudcu. Ten mal rozhodnúť, či bude aj naďalej vo väzbe, alebo pôjde na slobodu.

Neverejné zasadnutie však prerušili do utorka, kedy sa rozhodne o prípadnom ďalšom trvaní väzby obvineného po podaní obžaloby.

Za mrežami len nedávno oslávil svoje 17 narodeniny. Otec, ktorý aj teraz prišiel na súd, sa k prípadu vyjadrovať nechcel. Mladíkovi hrozí až 15-ročný trest.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?