20. 04. 2017 19:24 | PREŠOV/TV Markíza

Ukrajinského lekára, ktorý opakovane šoféroval opitý, čaká deportácia

Urológ si už zrejme balí kufre, v práci sa dnes ani neobjavil.

Ukrajinský urológ sa nevyhne deportácii.
Ukrajinský urológ sa nevyhne deportácii. Foto: TV Markíza

Ukrajinský lekár, ktorého policajti 2-krát po sebe chytili opitého za volantom je rebelom aj v práci. V prešovskej nemocnici vraj ignoruje nadriadených. Tí tvrdia, že zanedbáva pacientov a raz dokonca svojvoľne odišiel z oddelenia.

Obvinený lekár tvrdí, že šoféroval opitý, lebo mu išlo o život. Sudca ho pritom po týždni za jazdu pod vplyvom alkoholu potrestal druhýkrát. Okrem podmienky dostal spolu až 5 a pol ročný zákaz šoférovania. No s ukrajinským urológom je problém aj v prešovskej fakultnej nemocnici. Neposlúcha vraj nadriadených a neplní si svoje povinnosti .Tvrdia, že raz dokonca z oddelenia svojvoľne odišiel. Lekár to odmieta a tvrdí, že dokáže svoju nevinu.

Jeho nadriadení tvrdia, že na svojej facebookovej stránke zverejnil internú korešpondenciu ale aj osobné údaje pacientov. Našli tam aj fotky z porád lekárov a zábery z operácií.

Ukrajinský lekár si už zrejme balí kufre, v práci sa dnes ani neobjavil. Hraničná a cudzinecká polícia ho totiž po dvojnásobnom odsúdení zo Slovenska vyhostí.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?