Streda 17.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
24. 04. 2017 07:00 , článok bol aktualizovaný 24. 04. 2017 07:27 | BRATISLAVA/TASR

Bratislavu dnes počas rannej špičky čakajú viaceré dopravné obmedzenia

Týmto úsekom sa radšej vyhnite.

Pohľad na Bratislavu.
Pohľad na Bratislavu. Foto: TASR

Bratislavská polícia upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia, ktoré sú plánované na území hlavného mesta SR Bratislavy v pondelok 24. apríla v súvislosti s konferenciou predsedov parlamentov členských krajín EÚ, kandidátskych krajín a európske inštitúcie. Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Niektoré obmedzenia platili už v nedeľu, rozsiahlejšie sú plánované na dnes v čase rannej špičky od 8.00 do 9.00 h, kedy sa uskutoční presun delegácií z hotelov na Bratislavský hrad. „Z uvedeného dôvodu v tomto čase vodičom odporúčame, aby sa vyhli Mostu SNP, Staromestskej ul. a Nábrežiu arm. gen. Ludvíka Svobodu v smere do centra mesta. Premávka v uvedenom úseku bude obmedzená a dopravní policajti vykonajú odklon dopravy z Petržalky na Einsteinovu ulicu a z Karlovej Vsi cez Mlynskú dolinu," upozornila Mihalíková.

V popoludňajších hodinách môže podľa polície dôjsť k čiastočným dopravným obmedzeniam pri presune delegácií z centra mesta na letisko M. R. Štefánika a hraničný priechod Jarovce-Kittsee.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?