Správy z vášho kraja:
15. 07. 2017 19:35 | NOVÁ DUBNICA/TV Markíza

EXKLUZÍVNE: Hovorili sme s rodičmi Miroslava, ktorý je podozrivý zo štyroch vrážd

Národná kriminálna agentúra chce na budúci týždeň zvolať tlačovku, kde by mohli predstaviť už aj výsledky analýzy DNA.

Miroslav je podozrivý zo štyroch vrážd.
Miroslav je podozrivý zo štyroch vrážd. Foto: TV Markíza

Tridsaťosemročný muž, ktorého polícia zadržala pred dvoma týždňami pre podozrenie z týrania vlastného syna, je stále podozrivý aj v prípade smrti štyroch ľudí. Pátrali sme po jeho koreňoch a zistili sme nové skutočnosti.

Muž, ktorý je podozrivý z vraždy štyroch ľudí sa narodil v Šali. Cely život však vyrastal v Novej Dubnici. Vyhľadali sme jeho rodičov.

"To je chlapec, ktorého som si adoptovala. Dokedy bol ženatý, na ženu nedal ani len ruku. Odišiel pracovať do zahraničia, do Čiech a potom sa to uťalo," povedala adoptívna matka.

"Ja som ho tam nechcel pustiť. Tu mohol robiť majstra zváračom, nie on sa hrabal do Karvinej," vysvetlil adoptívny otec Miroslava. Tam sa cez internet zoznámil so Sandrou a odvtedy s ním prerušili akýkoľvek kontakt. Adoptívni rodičia podozrivého muža sú zúfalí. O skutkoch, z ktorých ho polícia podozrieva sa dozvedeli z médií.

V Zliechove, kde kriminalisti hľadali pozostatky jeho údajne posledných dvoch obetí, nebýval dlho. Miroslav už bol v minulosti súdne trestaný za krádež. Majiteľovi domu, v ktorom býval totiž rozpredal jeho zbierku asi 50-tich vzduchoviek. Podozrivý je však zo štyroch vrážd. Svoje obete mal údajne zaškrtiť, rozštvrtiť a potom spáliť.

Jeho prvou obeťou mala byť 22-ročná Sandra z Karvinej, ktorá vraj chcela od neho odísť. O rok neskôr údajne zabil aj 38-ročného Romana z Trenčína. Oboch v byte v Novej Dubnici.
No a v roku 2012 zmizla bez stopy aj jeho priateľka Monika z Handlovej so svojou jeden a pol ročnou dcérkou Ninou.

K vražde malého dievčatka sa na rozdiel od iných polícii nepriznal. V Zliechove kde mal vysýpať popol našli nejaké pozostatky, ktoré kriminalisti poslali na expertízu. Národná kriminálna agentúra chce na budúci týždeň zvolať tlačovku, kde by mohli predstaviť už aj výsledky analýzy DNA.

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce