16. 07. 2017 19:00 | BRATISLAVA/TV Markíza

Násilník, ktorý sa vyhrážal našej redaktorke so zbraňou, sa na miesto činu stále vracia

A pozrite sa, nasnímali sme ho tam aj v týchto dňoch. Ženy znova veštili a Anton s ďalšími dvoma mužmi ich pozorovali z auta a sledovali okolie.

Násilník, ktorý sa vyhrážal našej redaktorke.
Násilník, ktorý sa vyhrážal našej redaktorke. Foto: TV Markíza

Recidivista a násilník, ktorý sa vyhrážal našej redaktorke so zbraňou, sa na miesto činu stále vracia. Na slobodu sa dostal vďaka prokurátorovi, ktorý usúdil, že dôvody väzby nevidí. Toto rozhodnutie skúmali viacerí nadriadení. Výsledok? Prokurátor postupoval správne!

Volá sa Anton Stojka. Pochádza z Trnavy. S partiou na pumpe niečo predávajú, veštia alebo žobrú. Keď sa ich na to opýtala reportérka, boli agresívni.

Minulosť má pestrú. Sedel za znásilnenie, vydieranie aj opilstvo. Naposledy bol v Leopoldove za marenie výkonu úradného rozhodnutia. Teraz má na krku obvinenie za nebezpečné vyhrážanie.

Vyšetrovateľ ho chcel mať vo väzbe preto, aby neušiel či sa neskrýval. Okresný prokurátor Adam Petrovič mal ale na celú vec iný názor a muža z cely prepustil.

O prípad sa zaujímal aj najvyšší šéf Jaromír Čižnár. Aj on sa prokurátora zastal. Dôvod, prečo s ním súhlasia ale neprezradili, hoci sme ich o to žiadali. Faktom je, že muž sa na Zeleneč odvtedy vrátil niekoľkokrát.

A pozrite sa, nasnímali sme ho tam aj v týchto dňoch. Ženy znova veštili a Anton s ďalšími dvoma mužmi ich pozorovali z auta a sledovali okolie.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?