30. 08. 2017 11:23 | KOŠICE/zž

Žena po bitke visela na parapetnej doske: Policajti ju zbadali v poslednej chvíli

Cez okno ju muži zákona vtiahli na medziposchodie.

Žena videla na parapetnej doske.
Žena videla na parapetnej doske. Foto: Polícia SR

Košickým policajtom sa podarilo zachrániť mladú ženu, ktorá visela na parapetnej doske jedného z okien obytného domu.

V nočných hodinách policajtov Viktora Tótha a Jána Záloma vyslali na služobný zákrok do obvodu Košice - Sever, kde sa mala v byte odohrať bitka medzi dvomi mladými mužmi, ktorí boli značne pod vplyvom alkoholu. Píše polícia na svojom Facebooku.

Počas zisťovania dôvodov vzniknutej šarvátky jeden z členov zasahujúcej hliadky baterkou zasvietil na vrchné poschodia, aby sa uistil, že hlasným vysvetľovaním mladíkov nedochádza k rušeniu nočného kľudu.

V tom zbadal na parapetnej doske visieť ženu. Po rýchlom presune na vrchné medziposchodie spolu s kolegom zbadali za oknom ženu, ktorá sa z posledných síl držala steny a parapetnej dosky.

Ženu zachránili policajti.
Ženu zachránili policajti. Foto: Polícia SR
 

Ženu hneď členovia hliadky chytili za ruku, pričom sa od nich snažila odtiahnuť, ako keby sa chcela pustiť. Policajti ju však pevne uchopil a cez okno vtiahli dnu na medziposchodie.

Rýchla zdravotná pomoc 25-ročnú Švédku na mieste jednorazovo ošetrila. Žena uviedla, že bola v byte, v ktorom sa strhla bitka. Bola z nej natoľko vystrašená, že utiekla na vrchné poschodie a vyliezla na parapetnú dosku.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?