19. 09. 2017 17:18 | KOŠICE/TV Markíza

Manželia Kabrheľovci spoločne na súde. Odchádzali však z neho každý svojou cestou

Nora sa vďaka sobášu vyhla trestu za podvod.

Nora Kabrheľová.
Nora Kabrheľová. Foto: TV Markíza

Nora Mojsejová - Kabrheľová sa už na súde cíti skoro ako doma. Dnes tam však nebola v pozícii obžalovanej, ale ako hlavná svedkyňa. Jej súčasný manžel sa totiž s tým bývalým sporí o apartmán vo Vysokých Tatrách.

Po dlhých rokoch sa dostal spor o luxusný apartmán v Tatranskej Lomnici pred súd. Z pojednávania však nakoniec nič nebolo. Žalovaný Braňo Mojsej neprišiel.

„Včera v poobedných hodinách oznámil súdu, že po šiestich rokoch si našiel právneho zástupcu," uviedol František Kabrheľ.

„No to je typické pre neho. Ja som s tým počítala, že sa nedostaví. Akurát som nevedela, akú formu zvolí," spresnila Nora Kabrheľová.

Súčasný manžel Nory Kabrheľovej sa k apartmánu snaží dostať súdnou cestou od roku 2011. V tom čase sa súdil aj s Norou o peniaze, ktoré jej vraj požičal.

„Ako by ste vysvetlili váš právny nárok na apartmán?" pýtali sme sa.

„Normálnym spôsobom ako to vysvetlím na súde. Ako je aj v spise a takisto vysvetlím svedkami," odbil nás Kabrheľ.

Svedčiť má práve Nora Kabrheľová. Tá síce apartmán kúpila, no v roku 2009 ho previedla na bývalého manžela Braňa Mojseja. A ten ho v čase, keď bola Nora vo väzení, prepísala na syna. A práve tu sa to celé zamotáva.

Spojiť sme sa snažili aj s Braňom Mojsejom, no celý deň mal vypnutý telefón. A viac už o prípade nechceli prezradiť ani manželia Kabrheľovci.

Aspoň, že novomanželia Kabrheľovci sú šťastní. Veď Nora sa vďaka sobášu vyhla trestu za podvod a čo už, že aj po dnešnom pojednávaní sa každý z nich vybral inou cestou.

Viac v reportáži Dušana Tokarčíka:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?