04. 10. 2017 15:27 | TREBIŠOV/TASR

Auto sa zrazilo s kombajnom: Zranili sa traja ľudia

U obidvoch vodičov boli vykonané dychové skúšky s negatívnym výsledkom.

Auto sa zrazilo s kombajnom.
Auto sa zrazilo s kombajnom. Foto: Polícia SR

K zrážke osobného auta s kombajnom došlo v utorok (3.10.) popoludní pri obci Bačkov v okrese Trebišov. Pri nehode utrpel jeden zo spolujazdcov v osobnom aute zn. Škoda Felicia ťažké zranenia, vodič a druhý spolujazdec z tohto auta mali podľa predbežnej lekárskej správy ľahšie zranenia. Informovala o tom v stredu polícia.

Nehoda sa stala krátko pred 15.00 h za Bačkovom v smere ku križovatke ciest vedúcim k Sečovciam, Dvoriankam a Kravanom. Škodovku viedol 35-ročný vodič z okresu Vranov nad Topľou.

"Pri prejazde pravotočivej zákruty došlo z doposiaľ nezistených príčin k zrážke s oproti idúcim pracovným strojom kombajnom, ktorého vodičom bol 27-ročný muž z okresu Košice-okolie," uviedla košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Auto sa zrazilo s kombajnom.
Auto sa zrazilo s kombajnom. Foto: Polícia SR
 

K zraneniu vodiča a spolujazdca z pracovného stroja nedošlo. U obidvoch vodičov boli vykonané dychové skúšky s negatívnym výsledkom. Celkovú predbežnú škodu vyčíslili na 5000 eur. Príčina dopravnej nehody a miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

"Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trebišove v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví," konštatovala Ivanová.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?