11. 10. 2017 07:55 , článok bol aktualizovaný 11. 10. 2017 12:09 | NÁMESTOVO/kacs, tvnoviny.sk

Tragická nehoda pri Námestove. Čelnú zrážku neprežila žena (†46) a dvaja sú ťažko zranení

Incident sa stal v ranných hodinách.

Pri dopravnej nehode zahynula žena.
Pri dopravnej nehode zahynula žena. Foto: TASR

Na ceste medzi Námestovom a Oravskou Jasenicou sa v stredu ráno stala vážna nehoda, ktorá sa skončila tragicky. Čelne sa zrazili dve autá. Incident sa stal okolo 5:45 h ráno. Potvrdila to hovorkyňa hasičov Zuzana Farkasová. Z auta museli vyslobodzovať jednu osobu.

"Z doposiaľ nezistených príčin prešiel 19-ročný vodič Škody Octavia, jazdiaci v smere od Námestova na Oravskú Jasenicu, do protismeru, kde došlo k čelnej zrážke s vozidlom Suzuki Swift," uviedla hovorkyňa polície Jana Balogová. O život prišla 46-ročná spolujazdkyňa vo vozidle Suzuki.

Pri dopravnej nehode zahynula žena.
Pri dopravnej nehode zahynula žena. Foto: TASR
 

„Zraneným na mieste nehody, ktorá si vyžiadala súčinnosť všetkých záchranných zložiek, pomáhali tri posádky záchrannej zdravotnej služby. Žiaľ, žene (†46) nedokázali pomôcť, utrpela zranenia nezlučiteľné so životom. Ďalší dvaja pacienti - žena (38) a muž (28) – sa  zranili ťažko, utrpeli viacnásobné poranenia celého tela. Záchranári ich oboch po ošetrení previezli do nemocnice v Trstenej. Tretí pacient, muž (19) sa zranil ľahko, s povrchovým poranením hrudníka bol prevezený taktiež do nemocnice v Trstenej,“ uviedla hovorkyňa záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová.   

Cesta bola aj uzatvorená, na mieste sa robili aj protipožiarne opatrenia.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?