Správy z vášho kraja:
06. 12. 2017 19:26 | BRATISLAVA/Nadácia Markíza

Deti prišli o mamu a bývajú u tety, ktorá sa stará aj o chorého manžela. Pomôcť im môžete aj vy

Nadácia Markíza k nim vyslala Máriu Demitrovú, ktorá sa ich aspoň na chvíľu snažila priviesť na iné myšlienky.

Máriu Demitrová sa ich aspoň na chvíľu snažila priviesť na iné myšlienky.
Máriu Demitrová sa ich aspoň na chvíľu snažila priviesť na iné myšlienky. Foto: Nadácia Markíza

Mala len dvanásť rokov, keď celá zodpovednosť za jej dvoch mladších súrodencov padla na ňu. Mama im zomrela, otec sa o ne nestaral a väčšinu času boli sami. No napriek tomu sa nevzdávajú. Toto je ďalší príbeh rodiny s ťažkým životným osudom. Televízia Markíza pomáha v rámci Dňa s Nadáciou rodinám s ťažkým životným osudom a jednou z nich je aj táto rodina.

Zuzka, Lacko a Simonka nemajú ľahké detstvo. Prišli o mamu a bývajú u tety. Tá sa okrem nich stará ešte aj o svojho ťažko chorého manžela. Nadácia Markíza k nim vyslala Máriu Demitrovú, ktorá sa ich aspoň na chvíľu snažila priviesť na iné myšlienky.

 

Deň s Nadáciou Markíza 7.12. - už štvrtý rok pripravila televízia Markíza Deň s Nadáciou Markíza, počas ktorého sa prostredníctvom SMS zbierajú finančné prostriedky na projekty Nadácie Markíza. Za cieľ tohtoročnej zbierky sme si stanovili pomoc rodinám s deťmi a podporu projektov zameraných na deti. Postupne Televízia Markíza odvysiela príbehy štyroch konkrétnych rodín, ktorým okrem iných ďalších rodín, chce Nadácia Markíza vďaka tejto zbierke pomôcť.

Zapojiť sa do zbierky a pomôcť môžete jednoducho aj vy:

„Pošlite darcovskú SMS na číslo 877 v tvare DMS (medzera) NADACIAMARKIZA a podporte projekty zamerané na pomoc deťom. Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Cena jednej DMS je 2 € v sieti operátorov O2, Orange a Slovak Telekom. Prispieť môžete aj dobrovoľnou sumou na číslo účtu SK35 1111 0000 0003 3322 2322. Do informácie pre príjemcu je potrebné uviesť heslo NADÁCIA MARKÍZA.

Deň s Nadáciou Markíza.
Deň s Nadáciou Markíza. Foto: Nadácia Markíza
 

Podporiť konkrétne rodiny z našich štyroch príbehov, ktoré budú odvysielané v Reflexe 7.12.2017 môžete aj cez portál ďakujeme.sk, s ktorým Nadácia Markíza spolupracuje. Rovnako ako oni, aj Nadácia Markíza pomáha rodinám a deťom v núdzi a podporuje ich finančne.

Na ich stránke tu - http://www.dakujeme.sk/partneri/30/nadacia-markiza-den-s-nadaciou-markiza - nájdete štyri príbehy. kde môžete aj vy prispieť a uľahčiť im život.

Príďte nás podporiť do vianočného stánku Nadácie Markíza

Počas Dňa s Nadáciou Markíza vás srdečne pozývame do vianočného stánku Nadácie Televízie Markíza na Hviezdoslavovom námestí hneď za klziskom, aby ste s nami strávili krásny čas na Vianočných trhoch a to 7. decembra od 15:00 do 20:30 hod. Príďte medzi nás, stretnite sa so svojimi priateľmi a kúpou vianočného punču či inej tradičnej pochúťky alebo drobného predmetu s logom Nadácie Markíza podporíte dobrú vec.

Pre deti aj dospelých bude okrem toho pripravený zaujímavý program, podporiť nás prídu aj tváre známe z televíznej obrazovky a na všetkých sa teší nadačný Macko Packo.

Deň s Nadáciou Markíza je deň, kedy chceme vyzbierať čo najviac peňazí pre deti a rodiny, ktoré bojujú s ťažkým osudom a ktoré nemajú to šťastie byť zdraví.

Budeme veľmi radi, keď sa k nám pripojíte a podporíte nás svojou účasťou.

Tešíme sa na vás.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?