15. 12. 2017 15:14 | BRATISLAVA/TASR

Dvojica sa pustila do mužov v centre Bratislavy: Jeden skončil s bodnutím do brucha v nemocnici

Po neznámych páchateľoch policajti pátrajú.

Dvaja neznámi páchatelia sa dostali najprv do slovného a následne aj fyzického konfliktu s dvoma mužmi.
Dvaja neznámi páchatelia sa dostali najprv do slovného a následne aj fyzického konfliktu s dvoma mužmi. Foto: TASR

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I vyšetrujú okolnosti zločinu ublíženia na zdraví na Panskej ulici v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Veronika Slamková.

"Dvaja doposiaľ neznámi páchatelia sa 10. decembra v čase okolo 01.15 h dostali najprv do slovného a následne aj fyzického konfliktu s dvoma poškodenými mužmi. Jeden z páchateľov následne bodol poškodeného muža ostrým predmetom do oblasti brucha a takisto tento muž počas konfliktu utrpel aj poranenie hlavy. Poškodený bol so zraneniami prevezený do jednej z bratislavských nemocníc," uviedla Slamková.

Po neznámych páchateľoch policajti v súčasnosti pátrajú. Vyšetrovateľ začne trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví spáchaného formou spolupáchateľstva. 

O pomoc žiada polícia verejnosť

Polícia sa pri objasňovaní tohto zločinu obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení dvoch neznámych páchateľov, ako aj ďalšej osoby ženského pohlavia, ktorých v blízkosti miesta činu (roh ulíc Rybná brána a Pánska ulica) zaznamenala priemyselná kamera.

Podľa popisu má prvý z mužov približne 20 rokov, je priemernej postavy, vysoký približne 180 centimetrov. Má krátke tmavé vlasy. Mal oblečenú čiernu bundu s kapucňou, tmavé rifľové nohavice a čiernobiele tenisky.

Druhý muž je vo veku približne 20 rokov, priemernej postavy, vysoký asi 180 - 190 centimetrov. Má krátke svetlé vlasy. Mal oblečenú tmavomodrú bundu s kapucňou, bledé rifľové nohavice roztrhané v oblasti kolien a bledé športové topánky.

Žena je vo veku približne 20 rokov, priemernej postavy, vysoká asi 165 centimetrov. Má dlhé čierne vlasy. Mala oblečenú čiernu bundu do pása, rifle a biele tenisky.

Akékoľvek informácie ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby na priložených záberoch môže verejnosť oznámiť na bezplatné číslo polície 158, prípadne na číslo 0961 031 313 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?