03. 01. 2018 17:48 | BUKOVÁ/TV MARKÍZA

Ľudská krutosť nemá hranice. Vodič nechal šteňa v snehu pri ceste pod lesom

Psíka sa ujal pán z Trnavy.

Rozkošnému psíkovi dali meno Nathan.
Rozkošnému psíkovi dali meno Nathan. Foto: TV Markíza

Pred obcou Buková neďaleko Trnavy sa bezohľadný vodič zbavil iba dvojmesačného psíka. Šteňa vyhodil v snehu pri ceste pod lesom. Incident však na kameru zachytil šofér idúci za ním, ktorý ho vzal k sebe do vozidla a odviezol domov.

„Bolo na ňom vidieť, že je hladný a vystrašený. Zjedol hneď celú porciu, ktorú mu dala manželka," uviedol Vladimír Ekhardt, otec nálezcu psa. Chlpáča si však nechať nemohli, keďže už jedného majú.

Krutý príbeh malého psíka zverejnili na internete. Ani nie do dvadsiatich štyroch hodín prejavili o neho záujem traja ľudia. Domov si ho napokon odniesol pán z Trnavy, dal mu meno Nathan.

Nathan mal šťastie, oveľa horší osud však postretol psíka, ktorý sa zachytil na odtokovom kanáli potoka Perec v Leviciach. Mohol tam spadnúť sám, no nie je vylúčené, že ho tam niekto hodil. Z potoka ho vytiahli hasiči. Po ošetrení u veterinára skončil v útulku.

"Ak už chcú ľudia niekomu dať takýto živý darček, mali by sa vopred poradiť," povedala Ľubomíra Valeková z útulku v Piešťanoch. Podľa nej darovať niekomu psa ako prekvapenie, nie je príliš dobrý nápad. V 99-tich percentách sa to skončí zle.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?