11. 01. 2018 17:23 | CABAJ ČÁPOR/TV Markíza

Ďalšia vážna nehoda, kedy vodička zrazila malé dievčatká! Za tento týždeň zrámovali už 5 detí

Jedna z pacientiek je po operácii v stabilizovanom stave, druhé z dievčat je taktiež po operácii, jej stav je však ešte stále akútny.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Foto: TV Markíza

Je po zimných prázdninách a máme tu ďalšie deti, ktoré s ťažkými zraneniami skončili v nemocnici. Opäť ich zrazilo auto na priechode pre chodcov. Deti išli ráno do školy a jedno do škôlky.

Krátko pred pol ôsmou ráno v obci Cabaj Čapor deti prechádzali cez priechod pre chodcov, na jednej strane ich auto pustilo, ale v opačnom smere si ich mladá vodička nevšimla.

„Zrazu počujem náraz a vidím jak decko letí odrazené asi štyri metre a potom dopadlo. To druhé začalo plakať," opísal svedok nehody.

Natálku viedla do škôlky jej 11-ročná kamarátka zo susedstva. Obidve skončili v nemocnici.

Jedna z pacientiek je po operácii v stabilizovanom stave, druhé z dievčat je taktiež po operácii, jej stav je však ešte stále akútny. Natálku (5) dnes previezli na detskú jednotku intenzívnej starostlivosti.

„Mala veľkú zrazeninu, tak ju v momente operovali a čakalo sa do rána," povedala matka. Rodičia dúfaju, že lekári urobia maximum a ich dcérka bude zdravá, tak ako predtým.

„My len dúfame, že sa z toho dostane, že nebude mať trvalé následky, teraz mala isť do školy," hovorí matka. Dievčatá zrazila 23-ročná vodička.

Takmer v rovnakom čase, v obci Rišňovce sa stala podobná nehoda. V nemocnici so zraneniami skončil 12-ročný školák, ktorého zrazil vodič rovnako na priechode pre chodcov.

V tomto týždni je to už piate dieťa, ktoré zrazilo auto pri prechádzaní cez cestu.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?