Správy z vášho kraja:
11. 01. 2018 19:16 | JAKUBOVANY/TASR

Temné obavy rodiny sa potvrdili. Milovanú Ninu pravdepodobne zabili a zjedli osadníci

Balogovci ešte pred 11-timi rokmi nechcené šteniatko zachránili pred utratením. Nina im tak prirástla k srdcu, že ju všade brávali so sebou.

Zostali iba fotografie.
Zostali iba fotografie. Foto: TV Markíza

Najhoršie obavy rodiny, ktorá hľadala strateného malamuta, sa potvrdili. Z ich miláčika sa našla už len koža. Psa pravdepodobne zabili a zjedli osadníci v Chminianskych Jakubovanoch pri Prešove.

Po sučke aliašského malamuta zostala už iba vôdzka a v miske nedohryzená kosť. Nina pred týždňom z dvora v Uzovciach pri Prešove zmizla bez stopy.

"Bol uviazaný, karabína ráno na zemi a pes už nebol," povedali majitelia.

Balogovci ešte pred 11 rokmi nechcené šteniatko zachránili pred utratením. Nina im tak prirástla k srdcu, že ju všade brávali so sebou. Pred pár dňami však náhle zmizla.

Bezradne ju hľadali po celom okrese, o pomoc žiadali na sociálnych sieťach, no po sučke sa akoby zľahla zem. Šokovaní zostali, keď im prišli policajti oznámiť, že z ich psa našli v osade už len kožu.

Zúfalí majitelia Niny dokonca za jej nájdenie vypísali 500 eurovú odmenu. Presne tú istú sumu chcú dať teraz tomu, kto im prezradí mená tých čo ju ukradli, zabili a zjedli.

Viac v reportáži Martina Jedináka:

 


VIAC Z Domáce

Už ste čítali?