Správy z vášho kraja:
12. 01. 2018 11:31 | ŠTÚROVO/TASR

Muž pichol ženu trikrát do chrbta, ona si to všimla až na druhý deň

Po zobudení zistila, že je od krvi.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com/ Alex Malikov

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície v Nových Zámkoch obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví 38-ročného muža zo Štúrova. Po predchádzajúcej slovnej hádke mal trikrát pichnúť nožom do chrbta 52-ročnú ženu. 

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Božena Bruchterová, incident sa stal v utorok 9. januára vo večerných hodinách v záhradnej chatke v Štúrove. Po incidente si žena ľahla spať a až v stredu 10. januára ráno po zobudení zistila, že je od krvi. Pešo sa vybrala do mesta, kde stretla známu, ktorá jej zavolala záchranku.

Poškodenú previezli do nemocnice v Nových Zámkoch. V ten istý deň okolo obeda policajti obmedzili na osobnej slobode podozrivého Štefana, ktorého umiestnili do cely policajného zaistenia. "Keďže bol muž pod vplyvom alkoholu, vyšetrovateľ vypočul podozrivého až na druhý deň a vykonal všetky potrebné procesné úkony," povedala Bruchterová. 

Na mieste bola vykonaná obhliadka a kriminalistický technik zaistil stopy, ktoré budú podrobené skúmaniu. Vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na väzobné trestné stíhanie. Za uvedený skutok hrozí obvinenému mužovi v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?