16. 01. 2018 14:52 , článok bol aktualizovaný 16. 01. 2018 16:52 | PÚCHOV/tvnoviny.sk, TASR

Na D1 pri Trenčíne sa zrazilo 11 áut: Zranených odviezli záchranári

Hromadná nehoda sa stala aj pri Púchove, úseky sú neprejazdné.

Reťazová nehoda.
Reťazová nehoda. Foto: HaZZ

Hasiči zasahovali pri ďalšej reťazovej dopravnej nehode, ktorá sa stala v utorok (16. 1.) popoludní na diaľnici D1 smerom na Žilinu v katastri obce Chocholná. 

"Podľa predbežných informácií sa na mieste zrazilo päť nákladných a šesť osobných vozidiel," informovala Farkasová. Dve zranené osoby odviezla záchranná zdravotná služba. "Úsek diaľnice je v tomto smere úplne neprejazdný," doplnila Farkasová.

Reťazová nehoda.
Reťazová nehoda. Foto: HaZZ
 

V Trenčíne a okolí, v smere do Bánoviec nad Bebravou sa šmýkalo niekoľko kamiónov a v Trenčianskej Teplej-Dobre v smere do Trenčína odstavili kamión, hlásia tu poľadovicu.

Dve nehody boli na výjazde z Ilavy na D1 do Trenčína.

"Od 05.30 h doposiaľ vykonali 79 výjazdov k dopravným nehodám rôzneho charakteru. Najčastejšie pomáhajú v Trnavskom kraji, kde sa stalo 18 dopravných nehôd," uviedla. V Nitrianskom kraji zasahovali 14-krát, v Košickom kraji 13-krát, v Banskobystrickom kraji 10-krát, v Trenčianskom kraji deväťkrát, v Žilinskom kraji sedemkrát, v Prešovskom kraji päťkrát a v Bratislavskom kraji trikrát. 

Nehoda pri Púchove

Nehody sa stali aj na ďalších miestach v kraji. Hasiči z Púchova zasahovali pri hromadnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/49 v katastri obce Mestečko, okres Púchov. 

Hromadná nehoda.
Hromadná nehoda. Foto: HaZZ
 

Pri nehode sa zrazili tri osobné a dve nákladné vozidlá s celkom 10 účastníkmi. Dve osoby utrpeli zranenia. Cesta uzatvorili v oboch smeroch.

Hromadná nehoda.
Hromadná nehoda. Foto: HaZZ
 

Informujú na sociálnej sieti hasiči.

Hromadná nehoda.
Hromadná nehoda. Foto: HaZZ
 
 

Pozrite si reportáž z regiónov Slovenska:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?