Správy z vášho kraja:
23. 01. 2018 08:28 , článok bol aktualizovaný 23. 01. 2018 17:34 | BRATISLAVA/kacs, TV Markíza

Nové informácie o tragédii v Petržalke: Malá Mia už rodičov nikdy neuvidí

Na chodbe v jednom z panelákov našli so smrtelnými zraneniami telo ženy a muža.

Z petržalského paneláku vynášajú telá rodičov.
Z petržalského paneláku vynášajú telá rodičov. Foto: TV Markíza

V jednom z obytných domov v bratislavskej Petržalke sa v pondelok popoludní stala tragédia. Na chodbe na 4. poschodí vo výškovom paneláku našli telo Martiny (†23) a Martina (†26) so strelnými zraneniami v hlave. Ich polročné bábätko ležalo v byte.

Podľa našich informácií ide o vraždu a samovraždu. Muž najskôr zastrelil ženu a následne spáchal samovraždu. Podľa infomácií TV Markíza mal strelec zbraň v legálnej držbe. Obe obete boli zasiahnuté do hlavy.

To, čo sa presne stalo, preukáže dnešná pitva. Policajti takisto skúmajú aj motív tohto činu.  Na mieste bola zaistená jedna zbraň. Píše polícia na sociálnej sieti.

zdroj: Facebook/PolíciaSR

Byt mali v prenájme

Dnes sme na mieste zisťovali, čo mohlo predchádzať tragédii. Susedia, ktorí na Rovniankovej ulici bývajú 30 rokov, si nič podozrivé na rodine nevšimli. Z videnia poznali iba mladú ženu, ktorú stretávali s kočíkom.

Manželia, ktorí bývajú o niekoľko poschodí vyššie, v čase incidentu začuli rachot, ale mysleli si, že pochádza z ulice. Potom už len cítili veľký zápach, pravdepodobne, pušného prachu. Až neskôr zistili, že priamo u nich v dome sa odohrala krvavá dráma. Podľa nich rodina byt, v ktorom bývali, nevlastnila. Pravdepodobne tam boli iba pár mesiacov v prenájme.

Malú, iba polročnú Miu, po tragédii previezli na vyšetrenie do Detskej fakulnej nemocnice na Kramároch. Lekári skonštatovali, že je v poriadku, podľa našich informácií v nemocnici nenocovala. So súhlasom starej mamy Miu ešte včera odovzdali sociálnej pracovníčke.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?