Správy z vášho kraja:
14. 03. 2018 08:51 | BRATISLAVA/kacs

Otrasy nielen vo vláde, ale aj vo vnútri Smeru. Niektorí volajú po zmenách vo vedení

Strana by sa mala zbaviť ľudí, ktorí poškodzujú jej meno.

Robert Fico
Robert Fico Foto: TASR

Najsilnejšia vládna strana SMER-SD sa zrejme otriasa v základoch. Okrem toho, že posledné týždne bojuje za záchranu vládnej koalície a čelí údajným podozreniam niektorých jej členov so spolupráce s talianskou mafiou, problémy sa zrejme objavili aj vo vnútri strany.

Medzi sociálnymi demokratmi sa podľa portálu Aktuality.sk ozývajú hlasy, ktoré volajú po zmenách aj v samotnom vedení. Ako pre portál povedal jeden z nich, potom, čo sa zrodí dohoda buď na predčasných voľbách alebo na rozsiahlej rekonštrukcii vlády, by sa mal Smer-SD podujať aj na rázne vnútrostranícke kroky. Zbaviť by sa mal ľudí, ktorí poškodzujú jej meno.

„Smer-SD je stranou, ktorá má perspektívu. Je tu stále množstvo ľudí, ktorí by ju volili. Aby sme ich presvedčili, ľudia s ktorými sa spájajú podozrenia, by sa mali až do vyšetrenia stiahnuť a nepoškodzovať jej obraz. Nemali by sme voličom spôsobovať dilemu tým, že sa tam niektorí takíto ľudia držia," skonštatoval pre Aktuality.sk člen Smeru-SD, ktorý chcel zatiaľ zostať v anonymite.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?