12. 04. 2018 16:58 , článok bol aktualizovaný 12. 04. 2018 18:15 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk, TASR

Drucker náhle skončil v nemocnici, zrušil program

Jeho oponent Matovič zrušil tlačové konferencie.

Tomáš Drucker.
Tomáš Drucker. Foto: TASR

Ministra vnútra Tomáš Druckera hospitalizovali v nemocnici na Kramároch. Problémy s krčnou platničkou má už dlhšiu dobu, tažkosti sa však zhoršili. Píše portál aktuality.sk.

„Náhle sa mu zhoršili jeho dlhoročné chronické ťažkosti s poškodenou krčnou platničkou, ktoré sa ani dnes po absolvovaní intravenóznej liečby nezlepšili," povedal ministrov hovorca Tomáš Kuča.

Minister tak zrušil svoj ďalší program. 

"Dôvodom hospitalizácie je náhle zhoršenie dlhoročných chronických ťažkostí s poškodenou krčnou platničkou. Minister Tomáš Drucker zostáva v nemocnici hospitalizovaný," uviedla hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Eva Kliská.

Šéf rezortu leží na II. Neurologickej klinike Lekárskej fakulty Univerzity Komenského a UNB. Tá patrí medzi najvýznamnejšie neurologické pracoviská na Slovensku.

Druckerove zdravotné problémy sa začali v stredu (11.4.), priblížil tlačový odbor rezortu. Stav sa mu nezlepšil ani po absolvovaní intravenóznej liečby. Ministra preto hospitalizovali, zvyšok jeho štvrtkového programu bol zrušený. Dokedy bude Drucker v nemocnici, nie je zatiaľ známe.


Zdroj: Facebook/Igor Matovič

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce