Správy z vášho kraja:
14. 05. 2018 19:00 | PREŠOV/TV Markíza

Sväté prijímanie sa pri Prešove zvrhlo na bitku: Do seba sa pustili celé rodiny

Miestni sa sťažujú, že veľkú úlohu zohral alkohol.

Do hádky sa zapojila takmer celá osada.
Do hádky sa zapojila takmer celá osada. Foto: TVNOVINY.sk

Na prvé sväté prijímanie budú spomínať ešte dlho. V pokojnej osade neďaleko Prešova bolo tentokrát rušno. Najprv sa osadníci opili a potom sa pobili. Do trojhodinovej bitky sa zapojili aj ženy.

Štyridsiatim deťom vystrojili oslavu, aká sa na tunajšie pomery patrí. Rodiny oslavovali až do neskorých večerných hodín. Nikto však netušil, že sa to skončí hádkou a hromadnou bitkou.
V osade je už po bitke pokoj. Miestni sa stále nevedia dohodnúť, ako to celé začalo a to vyvoláva ďalšie hádky. 

Obyvatelia ale zhodne tvrdia, že dlhodobým problémom je správanie 22-ročného Tomáša, ktorý sa do bitky tiež zapojil. Nebolo to vraj prvýkrát.

Miestni sa sťažujú, že veľkú úlohu zohral alkohol. Pili ho vraj aj neplnoletí. Medzi nimi aj 16-ročný Dominik, ktorému pri bitke zlomili nos. 

Do hádky sa zapojila takmer celá osada a medzi sebou sa bili aj rodiny. Vyvolalo to taký rozruch, že polícia ostala na mieste až do skorých ranných hodín.

„Poverený príslušník Policajného zboru začal stíhanie vo veci prečinu porušovania domovej slobody v súbehu s prečinom výtržníctva. Po vykonaní procesných úkonov bola podozrivá osoba prepustená na slobodu," dodal policajný hovorca Daniel Džobanik.

Viac v reportáži Veroniky Bozdošovej:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce