Správy z vášho kraja:
15. 05. 2018 16:10 | TRNAVA/TV Markíza

Zistili sme, za akých okolností vyskočil muž zo 7. poschodia počas zásahu kukláčov

Podľa našich informácii v byte sa drogy dlhodobo predávali aj varili. Polícia zaistila kompletné laboratórium na výrobu drog.

Do bytu na najvyššom poschodí paneláku vtrhli desiatky kukláčov.
Do bytu na najvyššom poschodí paneláku vtrhli desiatky kukláčov. Foto: TVNOVINY.sk

Ministerská inšpekcia preveruje, kto môže za to, že pri drogovej razii prišiel jeden z podozrivých mužov o život. Ozbrojení kukláči v Trnave prehľadávali viacero objektov. Ľudia na Veternej ulici zásah polície očakávali.

Do bytu na najvyššom poschodí paneláku vtrhli desiatky kukláčov. Putá na ruky dali dvom mužom. Keďže vo všetkých izbách bolo cítiť chemikálie, otvorili dvere na terase, keď sa zrazu jeden zo zadržaných rozbehol.

Muž vyskočil zo siedmeho poschodia obytného domu. Na dlážku dopadol z výšky asi dvadsiatich metrov. 

Zatiaľ čo kukláči prehľadávali byt, 31-ročného muža, údajne, odovzdali dvom policajtom z pohotovostnej motorizovanej jednotky v Trnave. Keď zbadali, že sa rozbehol, chceli ho zachytiť, no nestihli to. Pád neprežil. To, ako muža strážili, preveruje inšpekcia.

„Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci pre trestný čin marenie úlohy verejným činiteľom z obzvlášť závažným následkom v súbehu s trestným činom usmrtenia," uviedla hovorkyňa ministerstva vnútra Andrea Dobiášová.

Po tragickom páde ľudia z bytovky povychádzali na ulicu. „Chodili tam všelijaké podozrivé osoby. Také, ako keď má desať ľudí kľúč od jedného bytu. Tak to nie je úplne v poriadku," dodal obyvateľ bytovky.

Podľa našich informácii v byte sa drogy dlhodobo predávali aj varili. Polícia zaistila kompletné laboratórium na výrobu drog. 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce