Správy z vášho kraja:
22. 06. 2018 19:33 | NOVÁKY/TV Markíza

Nejasnosti okolo smrti Martina (†23): Našli ho pod vlakom, rodičia si myslia, že ho dobili

Polícia pracuje s viacerými verziami. Momentálne sa čaká na znalecké posudky.

Miesto, na ktorom našli telo Martina z Novák.
Miesto, na ktorom našli telo Martina z Novák. Foto: TV Markíza

Rodičia mladého muža, ktorého na začiatku mesiaca našli v noci ležať v koľajisku si myslia, že ho niekto dobil a pohodil na trať, aby zmazal stopy. Polícia teraz čaká na výsledky znaleckých šetrení. Bezvládne telo zbadal v Novákoch rušňovodič.

Martin z Novák zomrel na následky zranení v nemocnici. Aj keď ho vyťahovali spod vlaku, ten ho s najväčšou pravdepodobnosťou vôbec nezachytil. Rodičia to pripisujú niekomu z jeho kamarátov.

Svedkovia vraj videli v tú noc dve osoby utekať cez trať. Telo však medzi koľajnicami vidieť nebolo.

"Už som počula aj verziu, že išli popri trati, ale že niekoho mali v strede a že ho ťahali za sebou. Stále tam figurovali tie dve osoby, ktoré ho ťahali, potom som počula, že sa bili, že on im utekal," uviedla matka nebohého.

Polícia pracuje s viacerými verziami. Zo začiatku aj rodina mŕtveho mladíka pripúšťala možnosť, že zranenia mu mohol urobiť aj vlak. Momentálne sa čaká na znalecké posudky.

Práve tie by mali objasniť, ako nebohý Martin prišiel k zraneniam. Rodina si myslí, že sú za tým peniaze, ktoré mal v ten deň vyhrať. Martina v piatok pochovali v Novákoch.

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?