18. 10. 2018 12:50 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Lupiči z Voderád urobili školácku chybu. S peniazmi, ktoré ukradli, sa všetci vyfotili

Jedného z páchateľov polícia zadržala, po dvoch ďalej pátrajú.

Lupič z pošty vo Voderadoch.
Lupič z pošty vo Voderadoch. Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky
Vykradnutá pošta.
Slavcho je momentálne vo väzbe.
Lupič z Voderád. Po Goranovi polícia stále pátra.

Pred pár dňami, vtedy neznámi páchatelia, prepadli v obci Voderady poštu a odniesli si z nej lup. Polícia ich veľmi rýchlo vypátrala. Zo zločinu lúpeže sú už obvinení traja Macedónčania- Slavcho (28), Kristijan (24) a Goran (42), informuje polícia na svojom facebookovom profile.

Polícia jedného z nich už zadržala. Slavcho je v súčasnosti vo väzbe. Podľa našich informácií mu v mobilnom telefóne našli jasný dôkaz. Lupiči urobili školácku chybu. Polícia má v rukách fotografie, ktoré mužov usvedčujú z trestného činu. S lupom, ktorý z pošty ukradli, sa totiž niekoľkokrát odfotili.

Po Kristijanovi pátra polícia.
Po Kristijanovi pátra polícia. Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky
 

Po ďalších dvoch páchateľoch (Goranovi a Kristijanovi) polícia naďalej pátra. Vyzýva verejnosť, aby akékoľvek informácie o hľadaných mužoch oznámila na čísle 158. Zdržovať sa môžu v rôznych ubytovniach, prípadne si požičiavajú autá. Hrozí im 7-12 rokov za mrežami.

Slavcho je momentálne vo väzbe.
Slavcho je momentálne vo väzbe. Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky
 

Čo sa stalo?

V stredu (3.10.) pracovníčky pošty prekvapili lupiči. Goran zostal v aute, pričom jeho dvaja kumpáni vtlačili poštárky do vnútra, napadli ich slzným sprejom a vyhrážali sa použitím strelnej zbrane. Z trezoru zobrali peniaze a išli autom preč, čo ich už ale prenasledovala polícia. Dvaja z nich vyskočili do poľa a utiekli. Goran pokračoval v jazde. Jeho auto zaistila polícia a na druhý deň vypátrala Slavcha.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce