19. 10. 2018 13:20 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Politici sa čoraz viac dištancujú od Mariana Kočnera

Aj na túto tému budú diskutovať v relácii Na telo v nedeľu o 13.00 h Igor Matovič a Erik Tomáš.

V relácii Na telo budú diskutovať Igor Matoviť a Erik Tomáš
V relácii Na telo budú diskutovať Igor Matoviť a Erik Tomáš Foto: TV Markíza

Vyšetrovanie vraždy Jána Kuciaka a Marian Kočner. Dve veci, ktoré by mohli spolu súvisieť, už niekoľko týždňov rezonujú v celej spoločnosti, ale aj na politickej scéne. Politici sa totiž snažia čoraz viac dištancovať od kontroverzného podnikateľa a navyše ukazovať prstom na svojho oponenta.

Aj k týmto udalostiam sa v nedeľnej relácii Na telo vyjadria veľkí rivali z parlamentných lavíc Igor Matovič a Erik Tomáš. Líder OĽaNO a poslanec NR SR za Smer si už v minulosti nič nedarovali, keď Matovič o Tomášovi hovoril ako o Goebbelsovi slovenskej politiky, na oplátku si o sebe vypočul, že je kriminálnik.

Nebude chýbať ani diskusia o dôchodkoch, ktorých zastropovanie chce najsilnejšia vládna strana dostať aj do ústavy. Aj v tejto relácii vám prinesieme exkluzívne prieskum, v ktorom sa dozviete, koho Slováci považujú za lepšieho premiéra - Petra Pellegriniho alebo Roberta Fica.

 

Do relácie sa môžete zapojiť aj vy, diváci. Prostredníctvom Facebooku budete môcť hlasovať o tom, kto z dvojice hostí vás presvedčil svojimi argumentmi. Minulé časti relácie si zas môžete pozrieť v našom videoarchíve.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce