04. 11. 2018 09:15 | PREŠOV/TASR

Chlapci, ktorí v sobotu večer zahynuli v žltej Škode Felícia, mali iba 15 a 17 rokov

Dychová skúška na alkohol bola u oboch vodičov negatívna.

V aute zahynuli dvaja mladí chlapci, jeden mal 17 a druhý iba 15 rokov.
V aute zahynuli dvaja mladí chlapci, jeden mal 17 a druhý iba 15 rokov. Foto: Polícia

Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v sobotu podvečer v prešovskej mestskej časti Cemjata, prišli o život mladí ľudia vo veku 15 a 17 rokov. V nedeľu o tom informoval prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobanik.

Kolízia sa podľa jeho ďalších slov stala približne o 19.25 h. "Muž (23 rokov) viedol auto Škoda Felicia v smere jazdy Prešov-Cemjata na obec Bzenov. Po prejazde pravotočivej zákruty za doposiaľ presne nezistených okolností prešlo toto vozidlo do jazdného pruhu auta Renault Mégane Scénic, ktoré v tom čase šoféroval 39-ročný muž od obce Bzenov v smere na Prešov, následkom čoho došlo ku vzájomnej zrážke," opísal hovorca.

Pozrite si reportáž Vereoniky Bozdošovej

 

Ako ďalej uviedol, Renault svojou prednou pravou časťou narazil do pravej zadnej časti Felicie. "Následkom tohto nárazu došlo na mieste k usmrteniu dvoch členov posádky vozidla Škoda Felicia a doposiaľ k presne nezisteným zraneniam spolujazdca (23 rokov) a vodiča a k doposiaľ presne nezistenému zraneniu vodiča Renaultu," priblížil. Dychová skúška na alkohol bola u oboch vodičov negatívna.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce