06. 11. 2018 14:56 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Pekné počasie nás neopustí ešte pár dní, má byť nadpriemerne teplo

Počasie sa trochu zmení až o desať dní.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Julian Stratenschulte/dpa via AP

Meteorológovia sa zhodujú v tom, že na november máme na Slovensku nadpriemerné teploty. Hoci sú noci poriadne chladné a ráno niekde bývajú hmly, podľa predpovedí nás pekné počasie čaká minimálne ešte do druhej polovice mesiaca.

Do piatka by malo byť ešte veľmi slnečno, denné teploty by mali klesať postupne od 19 do 15 stupňov. Má byť slnečno, jasno, mrholenie má byť iba ojedinele, píše shmu.sk.

Ochladenie by malo prísť cez víkend. Počas volebnej soboty (10. 11.) má teplota klesnúť od 10 do 13 stupňov. Ráno v dolinách a kotlinách sa ochladí až pod mrazu, niekde bude až -3 stupne.

Podľa predpovedí stále platí, že Martin v nedeľu (11. 11.) na bielom koni nepríde. Bude síce oblačno a zamračené, ojedinele bude mrholiť a niekde aj slabo spŕchne. Najvyššia denná teplota bude 7 až 13 stupňov, niekde aj teplejšie.

Dlhodobá predpoveď počasia.
Dlhodobá predpoveď počasia. Foto: Reprofoto imeteo.sk
 

Podobné počasie bude aj v pondelok (12. 11.) a ako informuje imeteo.sk naďalej bude pekne, denné teploty budú klesať postupne od 13 do 11 stupňov. Slabý dážď má byť piatok (16. 11.) a na budúci víkend má pršať.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce