Správy z vášho kraja:
11. 11. 2018 10:41 , článok bol aktualizovaný 11. 11. 2018 15:43 | PREŠOV/TASR

Títo poslanci sa dostali do zastupiteľstiev v krajských mestách

Pozrite si zoznamy poslancov.

Neptúnová fontána a Chrám sv. Mikuláša v Prešove.
Neptúnová fontána a Chrám sv. Mikuláša v Prešove. Foto: Leonid Andronov/shutterstock.com

Po primátoroch sú známe už aj zloženia mestských zastupiteľstiev v krajských mestách. V tomto článku nájdete zoznamy zvolených poslancov v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici,  Žiline, Trenčíne Trnave, Prešove a Nitre.

BRATISLAVA

Lenka Antalová Plavuchová (Progresívne Slovensko, Spolu)
Zuzana Aufrichtová (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Katarína Augustinič (nezávislá)
Adam Berka (Progresívne Slovensko, Spolu)
Michal Brat (Progresívne Slovensko, Spolu)
Ján Budaj, (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Ján Buocik (nezávislý)
Peter Cmorej (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Dana Čahojová (nezávislá)
Monika Debnárová (nezávislý)
Vladimír Dolinay (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Gabriela Ferenčáková (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Gábor Grendel (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Peter Hochschorner (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Ján Hrčka (nezávislý)
Martin Chren (nezávislý)
Radovan Jenčík (nezávislý)
Juraj Káčer (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Ján Karman (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Tomáš Korček (nezávislý)
Ľuboš Krajčír (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Tatiana Kratochvílová (Progresívne Slovensko, Spolu)
Jozef Krúpa (nezávislý)
Rastislav Kunst (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Martin Kuruc (nezávislý)
Roman Lamoš (Progresívne Slovensko, Spolu)
Peter Lenč (nezávislý)
Jakub Mrva (Progresívne Slovensko, Spolu)
Alžbeta Ožvaldová (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Tomáš Palkovič (Progresívne Slovensko, Spolu)
Elena Pätoprstá (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Peter Pilinský (nezávislý)
Jana Poláčiková (Progresívne Slovensko, Spolu)
Igor Polakovič (Progresívne Slovensko, Spolu)
Peter Strapák (Progresívne Slovensko, Spolu)
Soňa Svoreňová (nezávislá)
Lucia Štasselová (Progresívne Slovensko, Spolu)
Rastislav Tešovič (nezávislý)
Jozef Uhler, JUDr., Mgr., nezávislý kandidát
Matúš Vallo (Progresívne Slovensko, Spolu)
Jakub Vallo (Progresívne Slovensko, Spolu)
Milan Vetrák (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
Martin Vlačiky (nezávislý)
Branislav Záhradník (nezávislý)
Zdenka Zaťovičová (OĽaNO, SaS, Sme rodina - Boris Kollár, KDH,OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)

KOŠICE

Iveta Adamčíková (nezávislá)
Erik Blanár (nezávislý)
Henrich Burdiga (nezávislý)
Michal Djordjevič (nezávislý)
Jaroslav Hlinka (nezávislý)
Marián Horenský (nezávislý)
Miloš Ihnát (nezávislý)
Lucia Iľaščíková (nezávislá)
Jozef Karabin (nezávislý)
Viliam Knap (nezávislý)
Lenka Kovačevičová (nezávislá)
Milan Lesňák (nezávislý)
Ladislav Rovinský (nezávislý)
Martin Seman (nezávislý)
Róbert Schwarcz (nezávislý)
Zuzana Slivenská (nezávislá)
Ladislav Strojný (nezávislý)
Miroslav Špak (nezávislý)
Martin Balčík (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
Bernard Berberich (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
Jozef Filipko (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
Marcel Gibóda (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
Lucia Gurbáľová (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
Peter Huba (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
Dominik Karaffa (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
Ladislav Lörinc (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
Daniel Rusnák (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
Vladimír Saxa (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
František Ténai (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
Marcel Vrchota (SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA,OKS)
Ľubomír Grega (OĽaNO, Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, Demokratická únia a Demokratická strana)
Peter Liba (OĽaNO, Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, Demokratická únia a Demokratická strana)
Zdenko Lipták (OĽaNO, Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, Demokratická únia a Demokratická strana)
Vladislav Stanko (OĽaNO, Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, Demokratická únia a Demokratická strana)
Jozef Andrejčák (Smer-SD)
Jaroslav Dvorský (Smer-SD)
Ján Jakubov (Smer-SD)
Marek Kandráč (Smer-SD)
Igor Petrovčík (Spolu-občianska demokracia)
Ján Sekáč (Šport do Košíc a na Východ)
Marcel Šaňa (Strana rómskej koalície - SRK)

BANSKÁ BYSTRICA

David Kapusta (nezávislý)
Stanislav Mičev (nezávislý)
Miriam Lapuníková (nezávislá)
Pavol Katreniak (nezávislý)
Ludvik Nábělek (nezávislý)
Radovan Ocharovich (nezávislý)
Martin Úradníček (nezávislý)
Marcel Pecník (Smer-SD, SNS)
Martin Majling (nezávislý)
Milan Lichý (nezávislý)
Andrej Leitner (nezávislý)
Vladimír Pirošík (nezávislý)
Matúš Molitóris (nezávislý)
Martin Klus (SaS, OĽANO, KDH, Sme rodina, Progresívne Slovensko)
Jakub Gajdošík (Smer-SD, SNS)
Michal Škantár (Smer-SD, SNS)
Martin Turčan (nezávislý)
Jozef Baláž (SaS, OĽANO, KDH, Sme rodina, Progresívne Slovensko)
Katarína Čižmárová (nezávislá)
Vladimír Hiadlovský (nezávislý)
Vladimír Sklenka (nezávislý)
Lucia Skokanová (nezávislá)
Hana Kasová (nezávislá)
Daniel Karas (Smer-SD, SNS)
Marek Modranský (Smer-SD, SNS)
Ľubomír Motyčka (Smer-SD, SNS)
Vladimír Moravčík (nezávislý)
Svetozár Dluholucký (Smer-SD, SNS)
Erika Karová (nezávislý)
Igor Kašper (SaS, OĽANO, KDH, Sme rodina, Progresívne Slovensko)
Milan Smädo (nezávislý)

ŽILINA

Ľudmila Chodelková (nezávislá)
Barbora Birnerová (OĽaNO, SaS, OKS, NOVA)
Zuzana Balogová (OĽaNO, SaS, OKS, NOVA)
Peter Durmis (nezávislý)
Marek Richter (nezávislý)
Peter Fiabáne (nezávislý)
Vladimír Randa (nezávislý)
Dušan Maňák (nezávislý)
Peter Ničík (nezávislý)
Ľubomír Bechný (nezávislý)
Peter Cibulka (nezávislý)
Martin Kapitulík (nezávislý)
František Talapka (nezávislý)
Dominik Hriník (nezávislý)
Martin Barčík (SPOLU - občianska demokracia)
Jana Filipová (nezávislá)
Patrik Groma (nezávislý)
Iveta Martinková (nezávislá)
Róbert Kašša (nezávislý)
Ondrej Šoška (nezávislý)
Miriam Šuteková (OĽaNO, SaS, OKS, NOVA)
Ján Ničík (nezávislý)
Ľuboš Plešinger (nezávislý)
Lukáš Milan (nezávislý)
Jozef Juriš (nezávislý)
Anton Trnovec (Smer-SD)
Branislav Delinčák (nezávislý)
Denis Cáder (nezávislý)
Ján Pažický (nezávislý)
Jozef Augustín (KDH)
Rastislav Johanes (nezávislý).

TRENČÍN

Šimon Žďárský (nezávislý)
Richard Ščepko (Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS)
Richard Medal (Progresívne Slovensko)
Pavol Bobošík (KDH)
Eva Struhárová (KDH)
Michal Moško (Smer-SD)
Mária Machová (nezávislá)
Patrik Žák (nezávislý)
Ján Forgáč (nezávislý)
Dominik Gabriel (nezávislý)
Peter Hošták (nezávislý)
Svorad Harcek (nezávislý)
Lukáš Ronec (nezávislý)
Miloslav Baco (nezávislý)
Martin Smolka (nezávislý)
Miloš Mičega (nezávislý)
Martin Petrík (nezávislý)
Ladislav Matejka (SaS, SME rodina, OĽANO)
Martin Trepáč (KDH)
Kamil Bystrický (Progresívne Slovensko, SPOLU,OKS)
Tomáš Vaňo (nezávislý)
Martin Barčák (nezávislý)
Juraj Štilicha (nezávislý)

TRNAVA

Katarína Ďurková (nezávislá)
Marek Neštický (nezávislý)
Ladislav Beňo (nezávislý)
Juraj Novota (nezávislý)
Marcel Krajčo (nezávislý)
Gabriela Cabanová (nezávislá)
Tibor Pekarčík (nezávislý)
Martin Uhlík (nezávislý
Matej Lančarič (nezávislý
Peter Šujan (nezávislý)
Andrej Farkaš (nezávislý)
Vladimír Ekhardt (nezávislý)
Juraj Fuzák (nezávislý)
Emanuel Gronský (nezávislý)
Branislav Kramár (KDH, SzS, SDKÚ-DS)
Štefan Krištofík (MPH, SMER-SD)
Richard Sládek (nezávislý)
Eduard Guniš (nezávislý)
Eva Nemčovská (nezávislá)
Šimon Štefunko (nezávislý)
Dušan Zaťko (nezávislý)
Ľubica Horváthová (nezávislá)
Ondrej Štefánik (nezávislý)
Marián Galbavý (nezávislý)
Ľuboš Kollár (nezávislý)
Rastislav Mráz (KDH, SzS, SDKÚ-DS)
Tatiana Vavrová (nezávislá)
Stanislav Hric (nezávislý)
Adam Peciar (nezávislý)
Magdaléna Eliášová (nezávislá)
Juraj Šarmír (nezávislý)

PREŠOV

Mikuláš Komanický (Smer-SD, SNS, Most-Híd)
Zuzana Bednárová (KDH, OĽaNO, NOVA)
Igor Kivader (SPOLU - občianska demokracia, Progresívne Slovensko, OKS)
Juraj Hudáč (Smer-SD, SNS, Most-Híd)
Slávka Čorejová (nezávislá)
Jozef Demčák (nezávislý)
Svetlana Pavlovičová (Smer-SD, SNS, Most-Híd)
Richard Drutarovský (SPOLU - občianska demokracia, Progresívne Slovensko, OKS)
Lenka Kohániová (KDH, OĽaNO, NOVA)
Jaroslava Kutajová (Smer-SD, SNS, Most-Híd)
Rastislav Mochnacký (KDH, OĽaNO, NOVA)
Pavol Neupauer (KDH, OĽaNO, NOVA)
František Oľha (SaS, Sme rodina - Boris Kollár, Šanca, DS)
Marta Kollárová (nezávislá)
Renáta Fedorčíková (KDH, OĽaNO, NOVA)
Janette Langová (nezávislá)
Martin Kovalčík (KDH, OĽaNO, NOVA)
Emil Chlapeček (Smer-SD, SNS, Most-Híd)
Peter Krajňák (Smer-SD, SNS, Most-Híd)
Ľudovít Malaga (Smer-SD, SNS, Most-Híd)
Vladimír Feľbaba (KDH, OĽaNO, NOVA)
Miroslav Benko (Smer-SD, SNS, Most-Híd)
Rudolf Dupkala (nezávislý), Daniela Mrouahová (nezávislá)
Zuzana Tkáčová (KDH, OĽaNO, NOVA)
Michal Džupin (KDH, OĽaNO, NOVA)
Štefánia Andraščíková (nezávislá)
Lukáš Anderko (KDH, OĽaNO, NOVA)
Marcela Antolová (KDH, OĽaNO, NOVA)
Martin Lukáč (KDH, OĽaNO, NOVA)
Martin Eštočák (nezávislý)

NITRA

Miroslav Gut (nezávislý)
Marek Hattas (nezávislý)
Erik Král (nezávislý)
Peter Mezei (nezávislý)
Ján Greššo (OĽaNO, SAS, KDH, Sme Rodina, Šanca)
Roman Ágh (nezávislý)
Oliver Pravda (nezávislý)
Róbert Rathouský (nezávislý)
Jozef Slíž (Smer-SD, SNS)
Pavol Obertáš (nezávislý)
Petra Ajdariová (nezávislá)
Tomáš Jursa (nezávislý)
Peter Bakay (nezávislý)
Marta Rácová (nezávislá)
Miloš Dovičovič (OĽaNO, SAS, KDH, Sme Rodina, Šanca)
František Hollý (OĽaNO, SAS, KDH, Sme Rodina, Šanca)
Janka Buršáková (nezávislá)
Daniel Balko (OĽaNO, SAS, KDH, Sme Rodina, Šanca)
Dávid Moravčík (nezávislý)
Ladislav Turba (nezávislý)
Jarmila Králová (nezávislá)
Miloslav Hatala (OĽaNO, SAS, KDH, Sme Rodina, Šanca)
Adriana Filipová (nezávislá)
Pavel Varga (Smer-SD, SNS)
Štefan Štefek (nezávislý)
Anna Šmehilová (Nova)
Peter Košťál (nezávislý)
Peter Oremus (nezávislý)
Jozef Stümpel (Smer-SD, SNS)
Michaela Hefková (nezávislý)
Filip Barbarič (nezávislý)

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?