05. 12. 2018 09:06 , článok bol aktualizovaný 05. 12. 2018 11:35 | BRATISLAVA/TASR

Doprava v Bratislave bola v stredu ráno katastrofálna, na vjazdoch do mesta sa čakalo hodiny

za Prístavným mostom v smere k Auparku maľujú čiary.

Kolóny - ilustračná foto
Kolóny - ilustračná foto Foto: TASR

Vodiči v Bratislave a jej okolí hlásia zhustenú premávku. Stella centrum informovalo, že so zápchami treba počítať v Bratislave na Einsteinovej ulici. Na Moste Lafranconi je poľadovica, v úseku sa stalo niekoľko nehôd. S poľadovicou je potrebné rátať na všetkých mostoch v Bratislave, na horskom priechode Pezinská Baba sú niektoré úseky pokryté čiernou poľadovicou.

So zdržaním podľa Stella centra treba počítať aj na diaľnici D2 za Stupavou v smere do Bratislavy. Zdržíte sa hodinu. Tunel Sitina priebežne uzatvárajú, polícia priebežne odkláňa autá z diaľnice D2 smerujúce do Bratislavy pri Lozorne na starú cestu.

Zdržanie je tiež na Moste Apollo v smere do Petržalky. Na Einsteinovej za Prístavným mostom v smere k Auparku zas maľujú čiary.

Blokovaný je jeden jazdný pruh na Bratskej, v smere na diaľnicu D2 na Panónskej, v smere na Most SNP na Slovnaftskej, pred mostíkom nad Malým Dunajom v smere do centra.

Dopravná situácia v Bratislave
Dopravná situácia v Bratislave Foto: Google maps
 

Blokovaný je jeden jazdný pruh za Bučanmi, v smere do Trnavy. So zdržaním treba počítať aj na D2 za Stupavou, v smere do Bratislavy, tunel Sitina je uzavretý. V okolí Račianskej treba počítať s meškaním približne 15 minút.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce