13. 12. 2018 11:53 | BRATISLAVA/TASR

Obyvateľov Devína vystrašil muž so zbraňou v ruke. Nepoznáte ho?

Muža hľadajú policajti, o pomoc žiadajú verejnosť.

Tento muž sa so zbraňou v ruke prechádzal po Bratislave.
Tento muž sa so zbraňou v ruke prechádzal po Bratislave. Foto: KR PZ Bratislava

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV vyšetrujú okolnosti priestupku proti občianskemu spolunažívaniu, ku ktorému došlo na Viničnej ulici v Bratislave. Doposiaľ neznámy páchateľ sa v utorok (11.12.) v čase približne okolo 15:30 h pohyboval v mestskej časti Bratislava - Devín, pričom v rukách držal predmet pripomínajúci dlhú guľovú zbraň. Po neznámom páchateľovi policajti pátrajú.

Polícia pátra po tomto mužovi.
Polícia pátra po tomto mužovi. Foto: KR PZ Bratislava
 

Policajti sa v súvislosti s objasňovaním tohto priestupku obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby.

ZDROJ: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

"V tejto súvislosti vyzývame občanov k spolupráci. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osobu, oznámte na Obvodnom oddelení Policajného zboru Karlova Ves so sídlom na Matejkovej ulici č. 5 alebo na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru, prípadne telefonicky na čísle 09610 34 908 alebo na bezplatnom čísle polície 158," uviedla Veronika Slamková z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Polícia zároveň upozorňuje, že v súčasnosti nedisponuje informáciou, že by v súvislosti s konaním osoby na priložených záberoch došlo k akémukoľvek ohrozeniu života, zdravia či majetku občanov.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce