Správy z vášho kraja:
14. 11. 2017 09:58 | BRATISLAVA/PR článok

Svadba nie je lacný špás! Vyhrajte na ňu úver s 0 % úrokom

Čísla nepustia a priemerná suma pri počte 60 hostí predstavuje viac ako 6 500 eur.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Poštová banka

A je to tu. Pokľakol, spýtal sa tú dlho očakávanú vetu a vy ste bez zaváhania povedali „áno"? Gratulujeme! Potešenie je i na našej strane, no viete, že podľa zvyklostí majú svadobnú hostinu „zatiahnuť" rodičia nevesty? Tradícia je jedna vec, realita druhá. Svadba totiž niečo stojí a keď ani rozbité prasiatko veľmi nepomôže, na deň D majte pripravený plán B.

Žijeme v modernej dobe a preto hra na to, kto má či nemá platiť, je už pomaly prežitkom. Čoraz častejšie si svadbu hradia budúci manželia spoločne, aby nezaťažili peňaženky svojich rodičov. Veď napokon nejde o zanedbateľnú sumu, ak má byť svadba dokonalou udalosťou.

Čísla nepustia a priemerná suma pri počte 60 hostí predstavuje viac ako 6 500 eur, finančný strop si každý určuje podľa svojich možností. Ak ste si na svadbu poctivo nesporili aspoň dva roky a radšej ste zhrešili exotickými dovolenkami, novým autom alebo spoločným bývaním, mali by ste pouvažovať nad ďalšími možnosťami financovania.

Deň D bez finančných starostí

Pomyselnou pomocnou rukou môže byť napríklad bezúčelový spotrebný úver. Poštová banka teraz ponúka Dobrú pôžičku so zvýhodneným úrokom už od 5 % p.a.. K získaniu výhodnej úrokovej sadzby stačí, ak každý mesiac urobíte na svojom Užitočnom účte debetné operácie aspoň za 200 eur prostredníctvom platobnej karty, elektronického bankovníctva, trvalých príkazov a inkás.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Poštová banka
 

„Od 1.11. 2017 do konca januára budúceho roku si Dobrú pôžičku až do výšky 30 000 eur vybavíte rýchlo, aj na počkanie, a to bez poplatku za poskytnutie, mimoriadnu splátku a predčasné splatenie úveru. Navyše, každý týždeň v priebehu trvania kampane žrebujeme až 7 výhercov pôžičky s 0 % p.a. úrokom. Do súťaže ´Pôžička bez úroku´ je zapojený každý, kto do konca januára načerpá Dobrú pôžičku," dodáva hovorkyňa Poštovej banky Lýdia Žáčková. Viac informácií nájdete na www.postovabanka.sk. Samé dobré správy, nie? Teraz už len zostáva vybrať tie naj svadobné šaty, rozprávkový kaštieľ, špičkového fotografa... Ten zoznam nemá koniec!

Príklad výpočtu RPMN

Pri pôžičke vo výške 5 000 €, s úrokovou sadzbou 6,00 % p. a., s počtom mesačných splátok 95 vo výške 65,99 € a s poslednou 96. splátkou vo výške 64,90 €, bez poplatku za poskytnutie úveru je RPMN vo výške 6,20 % a celková suma, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť, je 6 333,95 €. Výška splátky je uvedená bez poistenia schopnosti splácať úver. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok. Súťaž „Pôžička bez úroku" trvá od 1. 11. 2017 do 31. 01. 2018. Viac informácií o podmienkach na www.postovabanka.sk


Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?