07. 12. 2017 11:00 | BRATISLAVA/PR článok

Keď komik sprevádza kanceláriami

Čučo, Hviezdne vojny vo výťahu a bozkávací trapas s priateľkou! Toto by ste naozaj nečakali.

Koho Heňo z Temných kecov sledoval z kancelárie na 12. poschodí?
Koho Heňo z Temných kecov sledoval z kancelárie na 12. poschodí? Foto: Polus Towers

Stand-up komik Heňo Fačkovec z Temných kecov sa snaží preraziť aj vo svete realít. Nečakajte však žiadnu nudu v kravate! Obhliadku kancelárií vo vežiach Polus Towers odpálil elegantným dúškom „čuča z plastu", vo výťahu ho zaskočil Darth Vader z Hviezdnych vojen a prezradil aj svoje „bozkávacie faux pas" s priateľkou v kine. Zaujíma vás, koho Heňo sledoval z kancelárie na 12. poschodí, ako nechtiac urazil všetky ženy v Bratislave a prečo chodia v Poluse bežne v papučiach? Pozrite si video, ktoré vás zaručene pobaví.

Hneď na úvod obhliadky čakal nádejných nájomcov šok! Heňo sa posilnil „vínom z plastu". Okamžite pochopili, že na bežnú obhliadku môžu zabudnúť a tieto priestory nie sú žiadnym "krabičákom".

Komik sa pred obhliadkou posilnil vínom z plastu.
Komik sa pred obhliadkou posilnil vínom z plastu. Foto: Polus Towers
 

12. poschodie plné prekvapení: Čo zaujalo Heňov ďalekohľad?

Z moderných zasadačiek sa hostia bez zbytočného čakania vyvezú výťahmi až do kancelárie na 12. poschodí. „Výhľad na Karpaty a Kuchajdu je naozaj skvostný," obzerá si Heňo ďalekohľadom okolie.Účastníci prehliadky neveria vlastným očiam, keď vidia, kde Heňov pohľad zastane a ako zaostruje šošovky „sledovacieho zariadenia". Nádejný agent si však bez zaváhania ide svoje. „Keď už sme pri tej estetike, priestormi sprevádzam ja práve z dôvodu, aby ich krása vynikla naplno. Kanceláriu tejto kvality za danú cenu v Bratislave nájdete len veľmi ťažko. Môžete si ju aj architektonicky prispôsobiť podľa svojich potrieb. O kábel nezakopnete, keďže podlahy sú zdvojené. Všetko je vedené a skryté v zvýšenej podlahe, čím kancelária spĺňa aj estetické kritériá," predstavuje Heňo benefity pracoviska.

Inšpiratívny výhľad z veže na Karpaty a Kuchajdu vás dostane!
Inšpiratívny výhľad z veže na Karpaty a Kuchajdu vás dostane! Foto: Polus Towers
 

Bizarná obhliadka na štýl real-estate comedy pokračuje!

Heňo šarmantne zavtipkoval aj na adresu nežnejšieho pohlavia v Bratislave a moderný systém distribúcie vzduchu „cooling sails" prirovnal ku klimatizácii v trolejbuse. Tour de office doviedol k dokonalosti, keď zabŕdol do „výkonov na pracovisku". „Myslím, že sa tu naozaj dajú podávať pekné výkony, pracovné, samozrejme. Ak by popri nich aj niečo vzniklo, dole je detský kútik, takže žiaden strach."

Heňo vodí hostí bežne po nákupnom centre hneď vedľa veží v papučiach.
Heňo vodí hostí bežne po nákupnom centre hneď vedľa veží v papučiach. Foto: Polus Towers
 

Bežne sprevádza v papučiach

„Blízko je električka, aj keď mám pocit, že z nás všetkých tu električkou jazdím asi iba ja. Ale keby náhodou niekomu vezmú "vodičák", nič nie je stratené," popisuje nádejný agent strategickú polohu kancelárií. Show zďaleka nekončí a komik jej účastníkov pozýva v netradičnom „dress code", v papučiach, na rýchly účes, skúsiť šťastie v kasíne, vyplatiť si účty, prípadne podať na Ligu majstrov. Chcete vedieť, kam ich komik zaviedol? Ste zvedaví, čo Heňo sledoval ďalekohladom, aké faux pas zažil s priateľkou pri bozkávaní v kine a prečo sa na začiatku dopoval „čučom"?

Pozrite si celú realitnú prvotinu mladého komika vo videu pod článkom.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?