Správy z vášho kraja:
23. 01. 2019 09:00 | BRATISLAVA/PR článok

Cesta okolo sveta s vôňou miestnych jedál a najväčšími rybárskymi úlovkami

Počas štyroch dní sa inšpirujete aj tipmi na voľný čas.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: incheba.sk
Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka.

Milujete cestovanie, zbožňujete tradičnú aj netradičnú kuchyňu a k tomu ste aj vášniví rybári? Pozývame vás do bratislavskej Incheby, kde sa v termíne od 24. - 27. januára konajú veľtrhy cestovného ruchu, gastronómie a nová rybárska výstava.

Počas štyroch dní sa inšpirujete tipmi na voľný čas i receptami do kuchyne, dozviete sa o novinkách vo svete rybolovu a navyše stretnete zaujímavých ľudí, s ktorými budete môcť diskutovať, súťažiť a pri tom sa zabaviť. Tu je stručný prehľad toho, čo všetko vás na týchto podujatiach čaká.

Na veľtrhu ITF Slovakiatour precestujte celý svet

Známy veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour prinesie svojim návštevníkom množstvo tipov a inšpirácií, kam sa vydať na výlet či dovolenku. Vďaka prezentácii rôznych krajín, regiónov, turistických organizácií a cestovných kancelárií si prídu na svoje všetci tí, ktorých lákajú nepoznané krásy Slovenska, Česka, ale i vzdialenej exotiky.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: incheba.sk
 

Bohatý výber ponúkne miesta, ktoré sa oplatí vidieť: historické pamiatky, prírodné unikáty, detské atrakcie, folklór či tradičnú kuchyňu. A navyše, na najväčšom cestovateľskom festivale Bubo Bál - Camera Slovakia, ktorý sa tu počas veľtrhu koná, sa budú premietať zaujímavé cestopisné filmy a najskúsenejší lovci zážitkov vás popri tom prevedú najkrajšími miestami exotických krajín.

Veľtrh Danubius Gastro ponúkne všakovaké lahôdky

Trendy sa nemenia len v oblasti módy, ale aj v gastronómii. Aj o nich sa bude hovoriť na veľtrhu gastronómie Danubius Gastro. Stretnú sa tu slovenskí i zahraniční výrobcovia potravín, kuchári, pekári, cukrári, baristi či vinári, ktorí tu odprezentujú to najlepšie z domácej i zahraničnej kuchyne.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: incheba.sk
 

Návštevníkov čakajú skvelé barmanské šou, zábavné kulinárske súťaže, ochutnávky káv z ďalekých kávovníkových plantáži a, samozrejme, degustácie lahodných nápojov a jedál.

A k tomu všetkému sa môžete tešiť na pár tohtoročných zaujímavostí, napr. na nový druh ružovej čokolády, unikátnu mapu Slovenska z kváskového chleba či netypické jedlá z veľmi zdravého a v kuchyni obľúbeného maku.

Lov najväčších rybárskych kúskov na výstave Rybárstvo a voľný čas

Rybársku sezónu 2019 otvoríme tak trochu netradične - novou výstavou Rybárstvo a voľný čas. Určená je pre všetkých milovníkov rekreačného i športového rybolovu, začínajúcich aj skúsených rybárov, ktorí si chcú rozšíriť svoje poznatky a vedomosti zo sveta rybárstva.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: incheba.sk
 

Počas štyroch dní ich tu čaká široká ponuka rybárskeho sortimentu za výborné ceny, množstvo noviniek na nadchádzajúcu sezónu, domáce i zahraničné značky, svetoví lídri vo výrobe rybárskeho vybavenia a, samozrejme, bohatý sprievodný program.

V rámci neho sa budú naživo pri bazéne predvádzať rôzne rybárske techniky a diskutovať sa bude so skutočnými profesionálmi v love morských, riečnych i jazerných rýb.

Príďte aj vy do bratislavskej Incheby a vyberte si z bohatého programu, ktorý tu na vás čaká! Partnermi veľtrhov sú spoločnosť Kaufland Slovenská republika a Moravskoslezský kraj.

Každá vstupenka hrá o skvelé ceny.Viac sa o podujatiach v Inchebe dozviete na www.incheba.sk.

Komentáre ( 0)