18. 09. 2017 18:00 | zv

Najlepšie hlášky z filmového kola Let's Dance: Ďurovčíkov vulgarizmus odrovnal Adelu

Kým Ďurovčík zanadával, Zuzana Fialová si zaspomínala na 90. roky, ktoré si vlastne nepamätá.

Moderátori Martin
Moderátori Martin "Pyco" raush a Adela Vinczeová. Foto: Peter Žákovič

Čaro živého prenosu je nenapodobniteľné. V Let's Dance sa stretla naozaj veselá partička a aj počas tretieho kola padali hlášky, ktoré dali zabrať našim brániciam.

Po tanci Emmy Drobnej a Filipa Buranského na pesničku z filmu Príbeh hračiek chcela Adela vedieť, či aj Janko Ďurovčík mal v detstve svoju obľúbenú hračku.

Janko ale reagoval po svojom. Zaspomínal si na Jozefa Bednárika, ktorý by v nedeľu oslávil 70 rokov. Poznamenal, že filmové kolo by bolo pre neho a všetkým chýba. Potom nasledovala vtipná príhoda, ktorá odrovnala aj ostrieľanú Adelu.

„Keď chcel niekomu vynadať, povedal: 'robíš to ako drevený picsaság (pičašák)',“ k čomu dodal, že tým myslel hračku - bubeníka na šnúrke.

 

Silvia Lakatošová a David Schavel previedli v nedeľu najvášnivejší viedenský valčík v celej histórii súťaže Let's Dance. Motívom ich choreografie bol film 50 odtieňov sivej. Po skončení tanca si Adela neodpustila vtipný komentár na Silviinho manžela Paľa Chovanca.

„To čo bolo? Tvoj manžel sa postavil. Dal si aj slnečné okuliare, nech to nevidí poriadne. Trénovala si aj na ňom niektoré kroky, aby nebol smutný?“ Silvia odpovedala len skromné áno.

 

Veľký rozruch narobil quickstep v podaní Tomáša Yxa Dohňanského a Katky Lackovej. Porota sa po ich výkone náramne zabávala. Tatiana Drexler dokonca v ich kreácii videla prevrat.

„Toto je revolúcia v spoločenských tancoch. Ešte nikdy som nevidela dvoch ľudí, ktorí tancujú úplne iné kroky a vydržia spolu do konca.“

 

Adela si okomentovala aj Shreka v podaní tanečného partnera Evelyn Lukáša Hojdana. Aj keď v tomto prípade moderátorke Lukáš viac pripomínal dopravný prostriedok ako rozprávkovú postavičku. „Jediné, čo riešim, je, že všetci sa tu maskovali do detailu. Prečo ty nie si zelený? Vyzeráš skôr ako kolobežka. Nie ako Shrek.“

 

Lenka Vavrinčíková s Adamom Brešťanským rozprúdili krv v sále charlestonom v štýle Veľkého Gatsbyho. Zuzana Fialová sa v ňom hneď našla.

„To bol taký žúr, že ja si takýto žúr nepamätám celé 90. roky, lebo ja si celé 90. roky nepamätám. Vo vzduchu si lietala, na hlave si visela, z hlavy si mu visela,“ naštartovala sa Fialová.

Adela na to reagovala: „Mám pocit, že sa už rozpamätávaš na tie 90. roky.“

Tatiana Drexler v tomto tanci videli iný problém: „Mne sa to páčilo. Malo to výbornú dynamiku. Ale ja mám celý čas strach, že tu Lenku stratíte. Vy ste úplne v tranze. Ona lieta, ako keď na veľkého vlčiaka pripnete malého pudla a má to stíhať. Fakt som sa o ňu bála.“

 

Ak ste nevideli filmové kolo Let's Dance, pozrieť hi môžete zadarmo v našom videoarchíve.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?