Čakáme na výsledky, sledujte volebné štúdio o 23:00h

28. 12. 2017 09:00 | pet

Traumy z Farmy: Kvetke naozaj nemáte čo závidieť

Dážď, zima, blato či nenásytný zver, moderátorka Farmy si toho vytrpela dosť.

Moderátorka Farmy sa musela často brodiť blatom
Moderátorka Farmy sa musela často brodiť blatom Foto: TV Markíza
Farma 9 bola poriadne upršaná
Hádky farmárov musí moderátorka udržať na uzde
Finále naživo je poriadny adrenalín

Myslíte si, že moderátorský džob je príjemnou prechádzkou ružovou záhradou? Niekedy možno áno, no vo väčšine prípadov ide o stresujúcu záležitosť. A ak ste moderátorom drsnej reality šou Farma, tak sa občas pripravte na skutočné peklo.

Kvetka Horváthová by o tom mohla napísať román. Na Farme strávila už deväť sérií a zažila množstvo vypätých, náročných i kurióznych situácií. Aktuálna deviata séria nebola výnimkou a sympatická moderátorka to neraz mala ťažké.

Huncút Vincko

Vincko
Foto: TV Markíza
 

Mladý oslík sa stal maskotom Farmy už v predchádzajúcej sérii a nechýbal ani na salaši. Lenže Vincko je poriadny nezbedník a keď ho necháte bez dozoru, môže sa stať všeličo. Počas jedného rozhovoru pred duelom sa nenápadne priblížil ku Kvetke a začal jej obhrýzať bundu. Moderátorka si najskôr nič nevšimla, spozornela až vtedy, keď členovia štábu vybuchli smiechom.

Ľudský faktor 

Stôl pravdy
Foto: TV Markíza
 

Kvetka musí často promptne reagovať na časté hádky farmárov. Moderátorsky náročné sú najmä rozhovory za stolom pravdy, kde si majú medzi sebou vyjasniť konflikty. Často sa stáva, že farmári nechcú Kvetku ani len pustiť k slovu, vtedy musí hádku rázne ukončiť a rozvášnených účinkujúcich utíšiť. Dramatické situácie sa stávajú aj pri dueloch, kde neraz musí moderátorka okamžite zasiahnuť. Ako napríklad v prípade, keď hneď počas prvého súboja v tejto sérii skolabovala Ivana Slabá.

Rozkážeme dažďu, snehu ...

Zvon
Foto: TV Markíza
 

Kde asi súdruhovia urobili chybu. Nerozkážete. Farma 9 sa vyznačovala veľkými výkyvmi počasia a bola dosť upršaná. Navyše, v drsnej oravskej prírode sa neznesiteľné horúčavy striedali s poriadnou zimou. Niekoľkokrát sa stalo, že Kvetke počas rozhovoru s duelantmi premoklo komplet celé oblečenie. A k tomu pridajte hmlu, tony blata a náročný terén. Máte stále ešte chuť vyskúšať si to?

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza