18. 01. 2018 16:55 | nt

Marcin prezradil, ako vznikol malý Mirko a pani Mária. Inšpirovali ho títo reálni ľudia

Moderátorovi Matúšovi Krnčokovi prezradil, ktorí reálni ľudia ho inšpirovali pri týchto postavách.

Marcin prezradil, ako vznikol malý Mirko a pani Mária. Inšpirovali ho títo reálni ľudia
Marcin prezradil, ako vznikol malý Mirko a pani Mária. Inšpirovali ho títo reálni ľudia Foto: TV Markíza

V novej online relácii #tbt s Matúšom Krnčokom sme vyspovedali herca a komika Petra Marcina. Slávny predstaviteľ Františka Stromokocúra zo seriálu Susedia o sebe prezradil veľmi zaujímavé veci. Okrem detstva, dospievania opísal aj ťažké začiatky jeho kariéry.

Obrovský zlom prišiel s Twisterom, neskôr jeho televíznym spracovaním pod názvami Uragán a Hurikán. Do pamäte slovenského národa sa zapísali postavičky ako malý Mirko či neustáleho súťaženia chtivá pani Mária Bystrá, ktoré hral práve Peter.

Moderátorovi Matúšovi Krnčokovi prezradil, ktorí reálni ľudia ho inšpirovali pri týchto postavách. Napríklad skutočná pani Mária volávala do rádia kvôli súťažiam. Akoby zázrakom sa vždy dovolala práve ona.

"Záhada je, že vždy sa dovolala ona. Fakt sa volala Mária a nikdy nič nevedela. Ale ona odr..., ale že strašne," prezradil Peter. Ako ako to celé bolo? Dozviete sa v novej časti #tbt s Matúšom Krnčokom.

 

Ak ste nestihli prvý diel #tbt s Matúšom Krnčokom s Emmou Drobnou, nájdete ho zadarmo v našom videoarchíve TU!

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?