03. 02. 2018 09:00 | pet

Totálny šok! Toto je dcéra Františka a Zuzany?

Milka sa vracia s radikálne zmeneným imidžom. Objaví sa aj Gergely?

Kristína Pírová ako Milka pred viac než 10 rokmi
Kristína Pírová ako Milka pred viac než 10 rokmi Foto: TV Markíza
Milka sa vráti s drsným imidžom
Milka sa vráti s drsným imidžom
Milka sa vráti s drsným imidžom

Od začiatku vysielania novej série Susedov sa fanúšikovia neustále pýtali, čo sa stalo s potomkami Františka a Zuzany a Lászla a Ildikó. Po desaťročnej pauze sa Milka a Gergely vytratili zo scény a nebolo jasné, či sa v nových častiach objavia.

Zapátrali sme teda, čo sa za posledných desať rokov dialo s ich predstaviteľmi Kristínou Pírovou a Tomášom Majláthom a čo robia dnes. Kristína zostala Susedom verná a na projekte pracuje ako vedúca produkcie. Lenže sa nám podarilo zistiť, že čoskoro bude musieť oprášiť herecké schopnosti!

Milka sa totiž vracia do deja a na scéne sa objaví s radikálne zmeneným imidžom! Získali sme prvé zábery (viď fotogaléria) zo skúšok a dcéra Františka a Zuzany na nich vyzerá naozaj drsne. Kožená bunda, farebné vlasy a krúžok v nose - to je obrovský rozdiel oproti reggae štýlu z pôvodných Susedov.

Kristína by sa mala objaviť v epizóde, ktorá sa bude vysielať 19. februára. Ďalšie podrobnosti zatiaľ nie sú známe, tak sme veľmi zvedaví, za akých okolností sa Milkin návrat udeje. A je to predzvesť toho, že sa v blízkej budúcnosti môžeme tešiť aj na Gergelya?

Ďalšiu premiérovú epizódu Susedov uvidíte v pondelok 5. februára o 20:30 na Markíze

 
 

Ak ste nestihli aktuálnu časť nových Susedov, pozrite si ju tu alebo zadarmo v našom videoarchíve!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza