19. 03. 2018 16:00 | dg

Emma Drobná vyráža na prvé koncertné turné: Vidieť ju môžete v týchto mestách

Vstupenky sú už v predaji.

Emma Drobná
Emma Drobná Foto: Soul For Show

Emma Drobná stihla po víťazstve v SuperStar dobyť rebríčky rádiových hitparád s debutovým singlom Smile, následne zabodovať na Slovensku i v Čechách s druhým singlom Words, zahviezdiť v televíznych šou Tvoja tvár znie povedome i Let's Dance a vydať debutový album You Should Know. Ten predstaví fanúšikom naživo na svojom prvom koncertnom turné už v apríli! 

Slovenské koncertné turné k albumu You Should Know Emma odštartuje 12. apríla v Prešove a ukončí ho 25. apríla v Bratislave. Fanúšikovia v Českej republike sa môžu tešiť na jediný koncert v Prahe, ktorý turné uzavrie 30. apríla.

Na všetkých koncertoch turné bude Emmu sprevádzať live kapela. „Mám veľkú radosť, že na album prichádzajú také pozitívne ohlasy. Veľmi sa teším, že môžem na koncertoch spievať vlastné skladby a že ich už túto jar predstavíme fanúšikom naživo v novom koncertnom programe. Všetkých srdečne pozývam!” odkazuje Emma Drobná svojim priaznivcom.

Vstupenky na turné sú v predaji TU: https://tootoot.fm/sk/emmadrobna/

Turné Emmy Drobnej
Foto: Soul For Show
 


Emma Drobná nechýbala na galavečere OTO, ktorý sa uskutočnil v sobotu večer v novej budove Slovenského národného divadla v Bratislave. Nominovaná bola v kategórii Speváčka roka. Cenu si odniesla jej kolegyňa Mária Čírová.

V akom štádiu sú prípravy na turné a je vôbec nervózna? Sledujte video.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?