30. 11. 2018 14:00 | ls

Zlatica Puškárová otvorene: „Nevzdávajte sa detí kvôli kariére!“

Obľúbená moderátorka je dôkazom toho, že sa dokonale dajú spojiť rodinné povinnosti s prácou.

Zlatica Puškárová otvorene: „Nevzdávajte sa detí kvôli kariére!“
Zlatica Puškárová otvorene: „Nevzdávajte sa detí kvôli kariére!“ Foto: Instagram / zlaticapuskarova

Zlatica Švajdová Puškárová prežíva najkrajšie chvíle svojho života. Po tom, čo sa jej narodil druhý synček Adamko, si užíva čas s najbližšími plnými dúškami a je to na nej vidieť. Inak ako s úsmevom sympatickú moderátorku totiž nestretnete.

So svojimi tromi chlapmi, manželom Patrikom Švajdom a synmi Leom a Adamom trávi všetky voľné chvíle, no obľúbená moderátorka priznáva, že na materstvo veľmi dlho nepomýšľala. „Žila som novinárčinou a biologické hodiny mi akosi nebili, ale našťastie som vždy vedela, že k životu potrebujem tento detský smiech!!“ napísala k videu, na ktorom sa jej manžel Patrik „blázni“ s mladším synčekom.

Zdroj: Instagram / zlaticapuskarova

Zlatica je dôkazom toho, že sa dokonale dajú spojiť rodinné povinnosti s prácou. Človek jednoducho len musí chcieť. „Nikdy sa dobrovoľne kvôli kariére nevzdávajte detí, lebo rýchle časy pominú, ale rodina zostane forever (navždy),“ dodala sebavedomie tým, ktorí váhajú nad založením rodiny.

A kedy je podľa moderátorky spravodajstva ten správny čas založiť si rodinu? „Moja odpoveď je, že keď nad tým príliš premýšľate, ten správny čas nebude nikdy,“dodala.

Zdroj: Instagram / zlaticapuskarova

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza