04. 01. 2017 15:09 | BRATISLAVA/ prozeny.blesk.cz

Veľký horoskop na rok 2017. Ako na tom budete s financiami?

Rok 2017 bude náročný. Kto však na sebe zapracuje, dočká sa odmeny.

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Nový rok bude veľmi náročný v otázke financií. Počas februára by si mali ľudia urobiť poriadok v oblasti financií a investícií. Pokiaľ to nestihnú, vhodný čas nastane až koncom roka. Prečítajte, kto na tom bude ako s prácou, majetkom a peniazmi. Horoskop vypracovala pre prozeny.blesk.cz astrologička Martina Boháčová.

BARAN

Barani, ktorí pracovali na svojich vzorcoch duše, v novom roku porastú. Tí druhí môžu zažiť existenčnú krízu. Druhá polovica roku bude vhodná na investície a môžete rozšíriť svoj majetok. V októbri 2017 sa Jupiter presunie do znamenia Škorpióna a začne sa riešiť finančná inteligencia Baranov. Budete sa musieť naučiť lepšie zaobchádzať s financiami a naučiť sa umeniu vlastniť.

BÝK

Býci dostali v minulom roku veľký priestor, aby zvládli tému vlastnenia. Aj v roku 2017 s abude táto téma rozvíjať. Do konca roku by ste mali uzavrieť všetky záležitosti týkajúce sa majetku. Mnoho Býkov si bude majetok deliť, tí šťastnejší ho získajú. Rok 2017 naučí Býkov orientovať sa v oblasti bankovníctva, finančných úradov a investícií. Tí, ktorí majú dobre spracované svoje vzorce duše, na konci roku zbohatnú. Je čas rozšíriť majetok.

BLÍŽENCI

Blíženci sa môžu dočkať prestíže v práci, ale tiež finančného ocenenia. Mnohí nastúpia do novej práce, povýšia ich alebo rozšíria svoje podnikanie. Dariť sa bude jedincom, ktorí tvoria. Akákoľvek kreativita nájde ocenenie. Jedinci, ktorí pracujú v službách, sa rozvinú a dostanú priestor v novej činnosti. Bude záležať na tom, čo objavia. No nie je to perfektné robiť, čo vás baví a ešte za to dostať zaplatené? Pamätajte, hlavnou úlohou bude v roku 2017 vedieť všetko speňažiť.

RAK

Raci sú od prírody pokladníci, a aby ste sa udržali v dostatku, musíte veľa rátať. Tí, ktorí si budú strážiť svoju pokladňu, zbohatnú a môžu investovať napríklad do nového bývania. Rok 2017 bude priať jedincom, ktorí majú v pláne kúpiť si byt alebo skultúrniť svoje bývanie. Aby sa však peniaze sypali, je potrebné urobiť tiež poriadok v rodine, najmä so ženami.

LEV

V roku 2017 je vhodné zaobstarať si nové auto alebo si dať do poriadku to nové. Celý rok bude náročný pri jednaniach na úradoch, budú sa riešiť dokumenty a papiere. Začiatkom roka by si Levi mali prekontrolovať svoje platby a rozhodne v tomto období nie sú vhodné žiadne investície. Majetní Levi by si mali skontrolovať, ako sú na tom s majetkom, ktorí s niekým vlastnia. Je všetko v poriadku? V apríli sa vám otvoria dvere k novej práci, začne sa vám dariť. Čaká vás úspech a mnohí dostanú vyšší plat.

PANNA

V roku 2017 bude pokračovať obdobie, v ktorom je vhodné investovať, Kúpiť záhradu alebo nový dom. Niektoré Panny budú premýšľať, ako zarobiť viac peňazí. Buď zmenia prácu alebo si nájdu ešte ďalšiu. A čo napríklad podnikanie? Panny sa hodia do zdravotníctva alebo služieb. Mnoho jedincov pracuje s financiami, Panny sú totiž spoľahlivé a hľadia na detaily. Aj medzi nimi sú ale výnimky. Títo jedinci budú v novom roku viac šetriť, bohužiaľ až prehnane. Tí, ktorí žijú s Pannou vedia, že keď chcú niečo vyhodiť, musia to urobiť vtedy, keď sa ich partneri nedívajú.

VÁHY

Plodné obdobie roku 2017 otvorí cestu k úspechu. Niektorí sa posunú vpred a vesmír im dopraje a v otázke peňazí. Práve na jeseň sa im otvorí cesta k financiám. Získajú viac peňazí a viac majetku. Ale len tí, ktorí na sebe zapracujú. Váhy sa tiež presvedčia, že peniaze sú síce dôležité, ale že je potrebné si všímať aj iné hodnoty. V novembri by ste si mali prekontrolovať bankové účty a sústrediť sa na to, čo vlastníte a s kým. Dôležité je vedieť sa otvoriť energiám, ktoré privolávajú peniaze. Nepodliehajte náladovosti a nebuďte hysterickí.

ŠKORPIÓN

Už od roku 2016 riešite svoj vzťah k financiám a budú v tom pokračovať aj v novom roku. Mali by ste si uvedomiť, v čom ste šikovní, ako zarobiť viac peňazí a ako lepšie poňať svet okolo seba. Práca a nový spôsob zarábania peňazí. To je téma, o ktorej ste mali premýšľať už minulý rok. Teraz by ste si mali urobiť jasno v tom, čo vlastne chcete robiť. Pokiaľ to dokážete, môžete zbohatnúť a viac zarábať. Môžete sa dostať do situácie, kedy vás bude niekto držať v hrsti vďaka majetku, takže sa obklopujte ľu´dmi, ktorí vám dajú finančnú istotu. Pokiaľ ste mali dlhy, budete ich musieť uhradiť.

STRELEC

Strelci budú v roku 2017 meniť prácu, miesta a budú sa sťahovať. Mali by tiež zabudnúť na všetky nevydarené veci v minulých rokoch. Šikovní Strelci si v roku 2017 vytvoria také financie, ktoré im v budúcich rokoch dovolia zbohatnúť. Strelci milujú peniaze. Najmä od 10. októbra majú šancu, aby boli ocenení aj finančne. Budete musieť tiež prevetrať svoje úspory, aby vám nikde zbytočne neležali.

KOZOROŽEC

Kozorožci musia v roku 2017 vyčistiť svoj život vo všetkých smeroch. Aby mali a vlastnili, aby bolo našetrené a aby bol poriadok. Snažte sa zo svojho okolia odstrániť ľudí, ktorí majú dlhy, problémy a nedodržiavajú pravidlá a majú problémy na úradoch. Pokiaľ nepodnikáte, začnete práve v tomto roku. Ak na sebe zapracujete, dostanete sa k zaujímavej práci, povýšia vás a urobíte zo seba autoritu. Kozorožci sa narodili pre úspech, ale život im nedáva nič zadarmo. Najmä august bude pre vás o peniazoch. Ale pozor, nesmiete sa zadlžiť.

VODNÁR

Vodnárom v novom roku pribudnú noví klienti, zákazníci, takže to vyzerá aj na prísun peňazí. Vždy je ale dobré pamätať na to, že je lepšie, keď prúdenie peňazí nepochádza len z jednej činnosti. Keď totiž jedna prestane fungovať, funguje tá druhá. Najmä vo februári budete riešiť peniaze. Premýšľajte o tom, ako viac zarobiť. Nerobte však okolo financií nič, čo by ste v budúcnosti mohli ľutovať. V septembri sa zaoberajte majetkom a skontrolujte si, čí vám niekde neuteká pomedzi prsty.

RYBY

Ryby mali už v minulom roku dostatok priestoru na to, aby sa zamerali na svoju kariéru a  investície. Usilovní jedinci už na sebe zapracovali a vytvorili si plán, ako viac zarobiť. Po celý rok 2017 budú Ryby musieť pokračovať v učení vlastniť, zaobchádzať s majetkom a investovať. Takmer po celý rok budú musieť zhodnotiť, čo vlastnia, urobiť si poriadok v tom, čo vlastnia s niekým iným. Zbytočne sa nezadlžovať a rozumne investovať. Ryby tiež môžu riešiť dedičstvo.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?