09. 01. 2017 17:29 | VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Snívalo sa vám o sexe so šéfom či bývalým? Jeho význam je úplne iný

Prečítajte si významy sexuálnych snov.

Snívalo sa vám o sexe so šéfom či bývalým? Jeho význam je úplne iný
Snívalo sa vám o sexe so šéfom či bývalým? Jeho význam je úplne iný Foto: Shutterstock.com

Sexuálne sny obvykle nemajú so sexom takmer nič spoločné. Vaše podvedomie môže občas divoko pracovať, ale neznamená to, že chcete mať sex s osobou vo vašom sne aj v reálnom živote. Nemusíte byť pri pohľade na toho človeka v rozpakoch. Píše The Sun.

"Všetky sny, dokonca aj tie sexuálne, môžete ľahko spojiť s tým, čo sa deje vo vašom živote. Každá postava v sne predstavuje malý fragment vašej osobnosti," vysvetľuje psychológ a autor knihy The Top 100 Dreams Ian Wallace.

Ak sa vám snívalo, že ste mali s niekým sex, pravdepodobne vás v skutočnom živote priťahuje nejaká jeho vlastnosť, ktorú obdivujete. Napríklad láskavosť či vodcovské schopnosti.

Sex so šéfom

Mali ste v sne sex so šéfom? Nemusíte ísť celí červení do práce. Ide o najčastejší sexuálny sen. "Iste, môže vás priťahovať váš šéf, ale ak s ním máte sex v sne, vaše podvedomie si zrejme začína uvedomovať svoje vlastné schopnosti rozhodovať a konať ako vodca," hovorí Wallace.

Sex s kamarátom/ kamarátkou

Kamarátka alebo kamarát má jednoducho vlastnosť alebo talent, ktorý obdivujete. Takže sa nemusíte báť, v realite s nimi sex mať nechcete.

Sex s človekom, do ktorého ste zamilovaní

Tak toto rozhodne neznie ako zlý sen, najmä ak k tomu človeku skutočne prechovávate city. Ale aj napriek tomu, že túžite po vzťahu s touto osobou, v sne nemusí ísť len o to fyzické. "V podstate vás priťahuje jedna z jeho emocionálnych alebo duchovných kvalít," hovorí odborník.

Sex s bývalým/ bývalou

Možno sa ste sa kedysi poriadne divoko zabávali v spálni. Ale prečo sa vám snívalo práve s bývalým? Že by ste ho znovu chceli? Nie, to nie je správna odpoveď.

"Pravdepodobne nevedomky opakujete zlé návyky z neúspešného vzťahu, preto berte tento druh sna ako varovný," hovorí Ian.

Sex vášho partnera s niekým iným

Nebojte sa, nie je to predtucha. V skutočnosti to má viac do činenia s vami ako s partnerom. "Sen o tom, že vás partner podviedol znamená skôr, že ste stratili vieru vo vlastné schopnosti alebo príťažlivosť," povedal Wallace.

Sex s cudzincom

Mať sexuálny sen s anonymnou osobou môže byť skľučujúce. Ale je to všetko o vašom podvedomí. Musíte odhaliť talent, ktorý sa vo vás skrýva.

Sex s členom rodiny

Určite z neho budete znechutení, ale nie je to tak, ako sa zdá. V skutočnosti je to podľa odborníka úplne normálne. Nič viac ako to, že tú osobu úplne obdivujete, v tom nehľadajte.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?