11. 01. 2017 11:05 | BRATISLAVA/ls

Sú to naozaj oni? Pozrite si výsledok úžasnej premeny manželov

V relácii O 10 rokov mladší ako prvým zmenili výzor manželom Andrášikovcom.

Andrášikovci
Andrášikovci Foto: TV Markíza

Tomu sa povie premena! Prvými odvážlivcami, ktorým tím špecialistov na krásu zmenil výzor aj život, boli manželia Iveta a Roman Andrášikovci. Práve oni sú dôkazom toho, že v relácii O 10 rokov mladší nemeníme len vizáž, ale účinkujúcim dodávame aj stratené sebavedomie. Z rodičov, ktorým kvôli starostlivosti o deti nezostalo veľa času na seba, sa stal atraktívny, sebavedomý a najmä pozitívny pár.

Motiváciou prihlásiť sa do relácie bola pre oboch potreba zmeniť svoj vzhľad a pomôcť tým nielen sebe, ale najmä rodine. Hoci deti svojich rodičov nesmierne ľúbia, za ich vzhľad sa niekedy tak trochu hanbili. A tak sa obaja odhodlali a vďaka relácii zmenili svoj výzor doslova na nepoznanie. „Človek je nespokojný, keď vidí, že môže vyzerať aj lepšie,“ pripustil Roman.  Nuž a takto Andrášikovci vyzerali pred premenou a po nej.

Roman pred premenou

Roman
Roman
 

Roman po premene

 

Iveta pred premenou

Iveta
Iveta Foto: TV Markíza
 

Iveta po premene

 

Prvotný šok z obrovskej zmeny vystriedalo šťastie a dojatie. „Dostala som životnú šancu. Som všetkým veľmi vďačná,“ povedala Iveta so slzami v očiach. „Stálo to za to a veľa mi to dalo. Zmenila som sa nielen navonok, ale aj vnútorne,“ priznala.

Odmenou za niekoľko dní procedúr ale pre oboch manželov neboli len ich vysnívané premeny, ale aj pozitívne slová okoloidúcich. Kočka, sympatický, charizmatický – takéto komplimenty si mohli Iveta a Roman vypočuť po tom, čo sa na verejnosti ukázali s novým imidžom.

Ďalšie životné premeny si budete môcť pozrieť už o týždeň, v utorok 17. januára o 21.30 na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?