11. 01. 2017 13:25 | WASHINGTON/kacs

Po schopnosti tejto ženy túži každá z nás. Oproti nej ste bordelárky

Má dokonalé organizačné schopnosti.

Všetko v dome tejto ženy má svoje miesto.
Všetko v dome tejto ženy má svoje miesto. Foto: YouTube/ Home Organizing by Alejandra.tv

Sen každej ženy. Efektívne využiť každulinký priestor v dome či byte. Krásne a najmä prehľadne poukladané potraviny, koreniny či nakomínkované tričká. Ruku na srdce, túži po tom každá z nás. Málokto má na to však čas.

My vám teraz ukážeme ženu, ktorá má bezchybné organizačné schopnosti. Všetko v jej domácnosti má svoje miesto. Každá skriňa, polica či zásuvka je označená a veci v nich sú krásne zoradené. Profesionálna organizátorka Alejandra Costellová z Washingtonu prezrádza tajomstvo jej úspechu a poriadku v dome.

Prehľadne poukladané potraviny.
Prehľadne poukladané potraviny. Foto: YouTube/ Home Organizing by Alejandra.tv
 

Tvrdí, že je to veľmi jednoduché. Radí, že niektorých vecí, ktoré v domácnosti nepoužívame často, sa netreba hneď zbavovať. Napríklad okrúhly pekáč vieme využiť v komore alebo odkvapkávač riadu v pracovnom priestore na dokumenty. Ako povedala, je to mylná predstava, že na zorganizovanie vecí v domácnosti potrebujeme míňať veľa peňazí.

Alejandra radí koreniny skladovať na točiacom stojane, ušetríte si priestor v skrinke.
Alejandra radí koreniny skladovať na točiacom stojane, ušetríte si priestor v skrinke. Foto: YouTube/ Home Organizing by Alejandra.tv
 

A tu je zopár jej tipov. Koreniny je najlepšie skladovať na točiacom stojane, ušetríte si priestor v skrinke. Pomocou hranatých prepážok v zásuvke budete mať väčší prehľad o tom, aké druhy čajov máte doma. Prázdne nádoby od zmrzliny môžete využiť na uloženie rôznych drobností v šuplíku ako napríklad pier. V priesvitných škatuľkách od liekov zase môžete mať uložené vatové tyčinky alebo spinky.

Všetky veci má pooznačované a uložené v boxoch.
Všetky veci má pooznačované a uložené v boxoch. Foto: YouTube/ Home Organizing by Alejandra.tv
 

„Poobzerajte sa vo svojom dome na veci, ktoré už nepoužívate, ako by sa dali znovu využiť," povedala majiteľka najviac zorganizovanej domácnosti v Amerike. A v čom spočíva tajomstvo jej úspechu? „Musíte byť vynaliezaví. Tajomstvo spočíva v nás, majte len veci, ktoré potrebujete, používate a milujete," povedala Costellová.

Krásne zorganizovaná pracovňa.
Krásne zorganizovaná pracovňa. Foto: YouTube/ Home Organizing by Alejandra.tv
 

Kto má takto poukadané baterky?
Kto má takto poukadané baterky? Foto: YouTube/ Home Organizing by Alejandra.tv
 

Prostredníctvom virtuálneho videa vám ukáže, ako to u nej doma vyzerá.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?