15. 03. 2017 12:35 | VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Bodybuilderka zahanbila oblejšiu ženu vo fitku. Karma jej to rýchlo vrátila

Do Diany sa pustili v komentároch mnohí ľudia. Jeden z komentujúcich to dokonca vzal do vlastných rúk.

Bodybuilderka zahanbila oblejšiu ženu vo fitku. Karma jej to rýchlo vrátila
Bodybuilderka zahanbila oblejšiu ženu vo fitku. Karma jej to rýchlo vrátila Foto: Instagram/ missdianaandrews

Bodybuilderka Diana Andrews odfotila v posilňovni oblejšiu ženu na bežiacom páse. Fotku zverejnila na sociálnej sieti, kde si z nej robila srandu a poriadne ju zahanbila. Napísala komentár, že aj tak si dievča potom určite objedná niekoľko hamburgerov až domov. Píše metro.co.uk.

Do Diany sa pustili v komentároch mnohí ľudia. Obhajovala sa tým, že žena na bežiacom páse celý čas sledovala mobilný telefón, takže sa cvičeniu poriadne nevenovala. Vraj to bol len vtip a určite ju nechcela zahanbiť.

diana.jpg
Foto: Instagram/ missdianaandrews
 

Všetko sa otočilo proti bodybuilderke, ktorá si neskôr nastavila účty na sociálnych sieťach na súkromné. Potom sa verejne ospravedlnila na Snapchate. "Uvedomujem si, že som sa mýlila a bol to hlúpy vtip. Nechcela som ju zahanbiť, ani si robiť srandu z jej tela," napísala.

"Aj toto je dôvod, prečo väčšina ľudí neznáša chodiť do posilňovne, pretože nemôžu byť sami sebou," napísal jeden z komentujúcich.

Zástupcovia asociácie britského bodybuildingu a kulturistiky uviedli, že sa Diana za svoj čin ospravedlnila. Neskôr napísala na Facebooku: "Chcem vysvetliť, čo som urobila v utorok večer po mojom tréningu. Videla som dievča na bežeckom páse, ako hovorí do svojho telefónu. Nakrútila som video a pridala poznámku, že si zrejme objednáva jedlo. Zmyslom toho videa bolo, že sa viac sústredila na telefón ako na bežecký pás. Celý príbeh sa otočil na to, že kritizujem jej telo. Nikdy by som nič také neurobila. Taká nie som. Vždy som povzbudzovala ľudí, aby to, čo robia, robili čo najlepšie a neustále napredovali. Som tu, aby som motivovala predovšetkým ženy. Aby sa nebáli a začali na sebe pracovať. Ľudia, ktorí ma poznajú, vedia, že nie som tyran."

diana2.jpg
Foto: Instagram/ missdianaandrews
 

Dianino konanie jedného z fanúšikov tak rozčúlilo, že keď ju stretol, hodil jej vajce do tváre. Bodybuilderka už teraz zrejme vie, že verejne si uťahovať z iných, nie je správne.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?