17. 03. 2017 06:53 | BRATISLAVA/BUX

Kniha štýlu z Paríža

Bola prvou tvárou módnej značky a módnou ikonou. Teraz radí ako sa obliekať chic a elegantne.

Obálka knihy.
Obálka knihy. Foto: BUX

Po bestselleri So šarmom Parížanky ponúka Ines de la Fressange komplexný návod, ako si osvojiť parížsky štýl. V 80.rokoch bola módnou ikonou. Prvou tvárou svetoznámej značky Chanel. A módnou divou zostala dodnes.
Teraz radí, ako sa obliekať s parížskym šarmom počas celého roku.
Je tu Kniha štýlu z Paríža.

Prvým tajomstvom jej štýlu je budovanie základov šatníku

  • malé čierne, ktoré využijete na každú príležitosť

  • nadčasové motorkárske čižmy, ktoré môžete nosiť po celý život

  • perfektné džínsy

Tieto kúsky treba kombinovať so sezónnymi kúskami oblečenia v aktuálnych farbách a doplniť správnym odtieňom rúžu. Ines vám vysvetlí, čo potrebujete pre jednotlivé ročné obdobia a ako sa s pomocou detailov francúzskeho štýlu môžete stať skutočnou Parížankou.
„Móda je však veľmi premenlivá a všetko sa môže zmeniť za jedinú noc," tvrdí Ines de la Fressange. Aj preto ponúka v knižke 20 módnych chýb, ktorých by ste sa mali vyvarovať - väčšinu nájdete v tomto článku.

Ines de la Fressange.
Ines de la Fressange. Foto: BUX
 

Príručka štýlu Kniha štýlu z Paríža vám pomôže vidieť veci jasnejšie. Najmä ak ste typ, ktorý neustále tvrdí: „Nemám si čo obliecť!" Na rozdiel od všetkých časopisov, ktoré vás každú sezónu navádzajú na nákup nových kúskov podľa aktuálneho trendu, naše recepty vám umožnia vyčariť si svoj „look" z ingrediencií, ktoré vám ležia v šatníku.

Aký je ten správny postoj k móde?

Čierne či modré džínsy, čierny kabát alebo trenčkot, biela košeľa alebo rolák, sandále a topánky - tieto kúsky sú nepochybne doma vo vašom šatníku. Takže máte všetko k štýlovému výzoru bez toho, aby ste sa stali olympioničkou v nakupovaní.

Možno vám predsa len bude chýbať zopár vecí. Podľa situácie. Netreba prepadať panike, lebo všetko v tejto príručke je celkom nadčasové a možno to nájsť v každom obchode, od nízkorozpočtových až po tie luxusné. Vzhľady, ktoré nasledujú, vznikli na základe ultra jednoduchej garderóby. Isteže, nik vás nenúti použiť prax kopírovať-prilepiť: v móde, rovnako ako v kuchyni, máme právo vybočiť z receptu.

Obálka knihy.
Obálka knihy. Foto: BUX
 
 

Kniha štýlu z Paríža je akýsi večný kalendár, odpovedá na všetky otázky, ktoré vám zabezpečia štýlový vzhľad pri minimálnom úsilí. Dozviete sa, že biela blúzka a čierne nohavice stačia na to, aby nám vytvorili dokonalý vzhľad. Určite vzhľad Parížanky.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?